Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Leczenie zęba

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Leczenie zęba

    Witam. Jest to , może głupi post ale mam pytanie. Mianowicie panicznie boje się dentysty - złe doświadczenia z dzieciństwa gdyż kiedyś mój ząb nie nadawał się całkowicie do leczenia- był leczony kanałowo i nic to nie dawało więc trzeba było go wyrwać.
    Dentystka dała znieczulenie wszystko ok do póki nie rwała - lecz znieczulenie nie podziałało gdyż ropa była w zębie- bardzo bolało a , że byłem jeszcze dzieckiem byłem bardzo przestraszany i płakałem - po tym bardzo boję się wizyt u stomatologa.

    Teraz mam dziurę w 7demce górnej. Ząb mnie nie boli , nie reaguje na ciepło ani zimno - lecz gdy mocniej nagryzę i jedzenie dostanie się w drziurę odczuwam nerw i mam pytanie - czy jak pójdę do stomatologa przy borowaniu bez znieczulenia będzie mnie to bolało ? .

    Wiem, że to głupie ale naprawdę zależy mi na odpowiedzi. Pozdrawiam.

  • #2
    Wszystko zależy od tego jak głęboki jest ubytek, a także od tego jak wysoki ma pan próg bólu... Ale nie ma co martwić się na zapas- zawsze w razie bólu można podać znieczulenie
    Moja rada: proszę jak najszybciej udać się do dentysty!!! W przeciwnym razie skończy się tak jak ostatnio...

    Komentarz

    Pracuję...
    X