Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aparat Stały a Próchnica

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Aparat Stały a Próchnica

    Witam. Mam 15 lat i martwię się swoim uzębieniem, a mianowicie z tego co widze to mam w zewnętrznej próchnicy 9 zębów do ULECZENIA, tak 9 zębów. 2 na dole- dosyc poważne i 3 na górze należace do poważniejszych, reszta też znajduje się na górze ale wyglądają one na malutki i łatwe do usunięcia. Miałam już leczone 4 zęby także z próchnicy w tym jeden jest martwy był truty i był leczony kanałowo. Widziąc moje zęby czuje sie źle, nie moge sie szeroko uśmiechać, bo boje sie ze ktos zauważy moje dosyckrzywe zęby. Jedna górna 3 jest dobrze ułożona, a druga, jest bardzo wysunięta do góry i bardziej do przodu, jakby nie miałą gdzie się zmieścić/ obydwie górne 1 są innej długości, nie jest tomoże jakaś wielka róznica, ale widoczna, jak by się przyjrzeć. Chciałąbym mieć aparat stały, metalowy - bo ten jest najtańszy, ale bardzo boje się bólu i wizyty u dentysty, zawsze miałam słąbe zęby ( mój brat rodzony ostatnio był u dentysty, chociaż nie był 10 lat i wszystki zęby ma zdrowe, a ja zawsze miałam chore i do tej pory mam). Czy ktoś mi może poradzić co mam zrobić? Bardzo, ale to bardzo boje się BÓLU i tylko bólu, bo niektórzy dentyści są naprawde mili i wiem ze chca dla mnie jak najlepiej, ale boje sie tego. Czy moge miec aparat stały na zęby i mieć próchnice i po zdjęciu aparatu ją dopiero usunąć? Albo znacie jakieś "tricki" abo nie było zadnego bólu. Miałam już znieczulenia, ale za każdym razem bolało, przy ostatniej wizycie u dentysty - wtedy to było leczenie kanałowe- pani dentystka dałą mi więcej tego znieczulenia i dopiero wtedy nie bolało a miałam takich wizyt przynajmniej 6. Potem robiłam darmowo zęby, ale to już było w szkole, przez 1 rok była u nas dentystka i daromowo usuwała próchnice i leczyła zęby. Robiłą to przez 1 lub 2 godziny lekcyjne i miałam uleczonego 1 zęba, było to bez znieczulenie, bo nie miałą prawa mi go podać, bardzo cierpiałam i ściskałam fotel z bólu. Tak bardzo bolało że opuszczałąm szkołe, przed strachem że pójde do niej i bedzie znowu bolało. A może są takie zabiegi w których nie wiem, nie będę "funkcjonowała" i być moze np. będe "spała"? bardzo, ale to bardzo prosze o porady. Mieszkam w Warszawie. Chce mieć piękny uśmiech ale boje sie tego wszystkiego.

  • #2
    Najpierw trzeba wyleczyć zęby a potem aparat.
    Na prawdę, w Warszawie jest mnóstwo gabinetów gdzie można w bezbolesny sposób wyleczyć zęby.

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez VIP DENTAL.pl Zobacz posta
      Najpierw trzeba wyleczyć zęby a potem aparat.
      Na prawdę, w Warszawie jest mnóstwo gabinetów gdzie można w bezbolesny sposób wyleczyć zęby.

      A czy wie pan może gdzie można zrobić zabieg pod narkozą w Warszawie, najlepiej tani? I czy mogłąbym wszystkie zęby na raz?

      Komentarz


      • #4
        Nie ma CO kombinowac z narkozą. Dzisiejsze znieczulenia całkowicie wystarczają. Jeśli przeraża widok strzykawki to proszę zainteresować się urządzeniami the Wand oraz Quick Sleeper. i poszukać gabinetu w swojej okolicy.

        Komentarz

        Pracuję...
        X