Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

złamana jedna jedynka a 2 nadłamana

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • złamana jedna jedynka a 2 nadłamana

    stało to sie juz około roku temu i w tedy mi zeba nadłozyła bo powiedziała dentystka ze sie da uratowac ale w tedy mialem zóltsze zeeby od nie mycia i nadłozyła mi zółtym cementem[nie iwme jak to nazwac] a dzis mam bielsze i chciałem zeby mi sie wybieliłe[bylem u innej] i powiedziała ze tych zebów sie juz nie da wybielic! powiedziała ze jak chce to mi je wyrwie i załozy koronke.

    czy naprawde sie nie da wybielic tych zebów zeby pasowały do innech???

  • #2
    Witaj Arturze.
    Wypełnienia zębów nie ulegają wybielaniu. W trakcie leczenia zębów dobierana jest taki odcień materiału('plomby') aby pasował do reszty zębów. W tym przypadku po wybielaniu konieczna będzie także wymiana wypełnień. Można także zęby olicować zapraszam do artykułu: lub odbudować zęba za pomocą korony -. W obu przypadkach wykorzystany jest istniejący ząb - dlatego dentystka proponując korone, raczej nie miała na myśli wyrwania? Proszę o dokładniejszy opis. Które doładnie zęby ma Pan odbudowane?które mają zły odcień? Najlepiej wstawić zdjęcia i rtg. Pozdrawiam.

    Komentarz


    • #3
      prawa jedynka złamana z lewa jedynka do połory złamana [obie do pół zeba]

      niestety zdjecie rtg wzieli dentysci i jest dokolone do mojej karty u dentysty

      Komentarz

      Pracuję...
      X