Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ból zęba po leczeniu kanałowym

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • ból zęba po leczeniu kanałowym

    Dzień dobry,
    od grudnia zmagam się z bólem górnej szóstki. Dwóch stomatologów oglądało moje zdjęcia rtg i niestety nie widziało nic niepokojącego. W końcu po kolejnym zdjęciu rtg i znajomy dentysta stwierdził częściową martwicę miazgi, co wiązało się z leczeniem kanałowym. ( ząb na początku bolał mnie przy nagryzaniu, potem zaczął boleć samoistnie). Ząb został zatruty i leczony kanało.( 19 maja )
    Niestety ząb cały czas mnie boli przy nagryzaniu i opukiwaniu, nawet jest wrażliwy na dotyk języka.
    Zrobiłam dzisiaj kolejne zdjęcie rtg.Wydaje mi sie , że jeden kanał został pominięty.
    Wiem ,że martwy ząb ma prawo boleć ( miałam go czuć do 2 tygodni) ale nie czuję żadnej poprawy.
    Załączam rtg zęba.
    Dziękuję za pomoc.
    Załączone pliki

  • #2
    Proszę poszukać adresu praktyki w swojej okolicy na stronie endodoncja, poniżej link:
    Tam znajdzie Pani lekarzy profesjonalnie zajmujących się leczeniem kanałowym.
    Ząb do poprawienia.

    Komentarz


    • #3
      Ząb ma trudne warunki anatomiczne (zakrzywione korzenie) - niestety konieczne będzie tu powtórne leczenie endodontyczne, najlepiej u specjalisty, który posiada odpowiednie narzędzia. W kanałach ciągle może znajdować się miazga, będąca przyczyną dolegliwości bólowych.

      Komentarz


      • #4
        A ja ci radzę idź pod mikroskop ja za kanał zapłaciclam 150 zł wiec nie ma tragedii a przynajmniej znajda ci wszystkie kanały .

        Komentarz

        Pracuję...
        X