Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

krwawienie po ekstrakcji zęba

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • krwawienie po ekstrakcji zęba

    Witam dziś o godzinie 18 miałem usuniętą górną 4 wacik trzymalem 40 min wyjolem lecz dalej krwawilo wiec wziolem drugi kolejne 20 min i dalej mineło kilka godzin zrobił mi się taki wiszący skrzep ktory co jakis czas przy ruchu szczęka lub jezykiem peka i dalej krew sie leje pomozcie cos

  • #2
    Do wytworzenia skrzepu powinno minąć kilkanaście minut.
    Jeśli rana ciągle krwawi należy niezwłocznie zgłosić się do lekarza (jeśli krwawienie jest bardzo mocne - nawet na pogotowie).
    Proszę podać wiek, przyczynę usuwania zęba, informacje czy kiedyś zdarzały się przedłużone krwawienia (u Ciebie lub w rodzinie), czy chorujesz na nadciśnienie, hemofilie lub inne zaburzenia krzepliwości? Czy po usunięciu zęba została wykonana próba powietrzna - tzn. czy dentysta kazał dmuchnąć jak do chusteczki (przy zatkanym nosie) - sprawdzając przy tym czy powietrze nie przedostaje się do jamy ustnej?
    Czy przez ostatnie kilka dni byly brane jakies leki? np. Aspiryna?
    Ostatnio edytowany przez marcin; 25.06.2011, 02:27.

    Komentarz


    • #3
      Krwawienie ustało utworzył sie wiszący skrzep który dzisiaj wnocy chyba mi odpadł bo w miejscu dziury widze tylko malego jakby strupka okolice pokryły się szarym nalotem poloczek mam spuchnięty i boli dosc intensywnie co to moze byc??lekarz wyrywający zęba nie był zbyt rozmowny ani nie poradził mi zbyt wiele wyrwał dał gazik do ust i next wiec niewiele wiem...

      Komentarz

      Pracuję...
      X