Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

"odpadająca" jedynka ..

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • "odpadająca" jedynka ..

    Witam, mam duży problem .. miesiąc temu jedząc coś odpadło mi wypełnienie górnej jedynki.. po 4 dniach dostałam się w końcu na wizytę u Stomatologa. Pani Stomatolog wypełniła zęba nowa plombom lecz dzisiaj, miesiąc po wizycie stało się to samo.. wypadła plomba z jedynki, a wizytę mam dopiero w poniedziałek i boje się ze ząb się złamie ponieważ jest bardzo cienki .. na domiar złego w środę mam zakończenie roku szkolnego i nie wiem jak mam pokazać się z takim zębem przed ludźmi ..
    Czy jest jakiś zabieg dentystyczny który sprawi ze po wypełnieniu tej jedynki od nowa wypełnienie będzie się trzymało? Bardzo boje się ze trzeci raz stanie się to samo i w między czasie ząb się złamie ..

  • #2
    Istnieją gabinety całodobowe - więc z wizytą nie powinno być problemu. W nagłych przypadkach zawsze można przełożyć wizytę...
    Jeśli ubytek jest bardzo rozległy proponuję przemyśleć odbudowę zęba na wkładzie.

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez marcin Zobacz posta
      Istnieją gabinety całodobowe - więc z wizytą nie powinno być problemu. W nagłych przypadkach zawsze można przełożyć wizytę...
      Jeśli ubytek jest bardzo rozległy proponuję przemyśleć odbudowę zęba na wkładzie.
      na wkładzie? tzn?
      Mój tata zasugerował mi że może powinnam założyć koronkę na tego zęba .. lecz nie wiem czy w wieku 18 lat to dobry pomysł .. jutro wybieram się razem z tata do gabinetu gdzie leczę zęby aby poradzili coś na mój problem ..

      Komentarz


      • #4
        Jeśli część koronowa zęba nie jest znacznie zniszczona to oczywiście korona protetyczna to bardzo dobre rozwiązanie.
        Polecam tekst:

        Komentarz

        Pracuję...
        X