Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

fluoroza a wybielanie żebów ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • julia11
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez nozka Zobacz posta
    Hej,
    Tez mam na jedynkach takie plamki od dziecinstwa.Mozliwe ze od antybiotyków..nieważne .. w każdym razie wybielałam zęby Białą Perłą i plami stały się mniej widoczne także polecam
    Dobrze wiedzieć, że jest to skuteczny sposób. Miałam plamkę na 1, ale mi ją wybieliła. Teraz juz wszystko wygląda w miarę dobrze

    Zostaw komentarz:


  • nozka
    odpowiedział(a)
    Hej,
    Tez mam na jedynkach takie plamki od dziecinstwa.Mozliwe ze od antybiotyków..nieważne .. w każdym razie wybielałam zęby Białą Perłą i plami stały się mniej widoczne także polecam

    Zostaw komentarz:


  • marcin
    odpowiedział(a)
    Nie powinno zaszkodzić. Zapraszam do artykułu: - tu opisane zostały wady i zalety do metody domowej.

    Zostaw komentarz:


  • aasija
    odpowiedział(a)
    no to odp ktoś ? moge je wybielic nie zaszkodzi ?

    Zostaw komentarz:


  • aasija
    odpowiedział(a)
    Z mlecznymi zębami nigdy nie było problemu... dopiero gdy zaczeły wyżynać się stałe te plamy coraz to bardziej były widoczne rodzice chodzili po dentystach i juz wtedy mowili ,że to fluoroza i ze nic na to nie poradza ,ze dopiero jak zęby urosną itp ... .Niee raczej nie, no chyba ,że w tych antybiotykach był zawarty fluor bo jak juz wspomniałam dużo chorowałam i w dziecinstwie duzo tych antybiotykwów brałam .To co mam robic ,spróbowac wybielać tą białą perłą , nie zaszkodzi, jeżeli mam już tą fluoroze ? ...Czy jednak wstrzymac się

    Zostaw komentarz:


  • marcin
    odpowiedział(a)
    Mogą to być defekty w rozwoju zawiązka zęba nie związane z fluorem - np. gdy doszło do urazu mlecznych siekaczy lub ich zaawansowanej próchnicy i zmian okw - wtedy zawiązek zęba stałego rozwijał się z defektami.
    Czy kiedykolwiek były podawane preparaty fluoru? W tabletkach/ kroplach?

    Zostaw komentarz:


  • aasija
    odpowiedział(a)
    Tak ,zawsze jak pytałam sie czym są spowodowane to każdy dentysta ,że to fluoroza ...w dziecinstwie dużo antybiotyków brałam też... 17lat , tylko na jedynkach ale są one dość duże

    Zostaw komentarz:


  • marcin
    odpowiedział(a)
    Skąd podejrzenie o fluorozę? Czy została ona potwierdzona u stomatologa?
    Proszę o podanie wieku, oraz czy białe plamy są obecne tylko na "jedynkach" ?

    Zostaw komentarz:


  • aasija
    rozpoczął temat fluoroza a wybielanie żebów ?

    fluoroza a wybielanie żebów ?

    Mam fluoroze (białe plamy na przednich zębach od dziecka ),a chciałabym wybielić zęby narazie domowym sposobem
    "biała perła"tyle ,że z tego co wiem dużo w niej zawarte jest fluoru ...
    i boje się ,ze to może zaszkodzić i w ogole jest niebezpieczne ze wzgledu iz mam tą fluoroze ?
    nigdzie nie moge znaleść czy z fluorza mozna
    wybielac zęby czy nie ?
Pracuję...
X