Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kanałowe leczenie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kanałowe leczenie

    Cześć,

    dziś odbył się pierwszy etap leczenia zęba przedtrzonowego. Stomatolog wzięła 220zł za przygotowanie obu kanałów i zapowiedziała, że podczas następnej wizyty dokończy obróbkę kanałów (i wykona koronę).

    Czy oznacza to, że:
    - będzie dalej poszerzała i oczyszczała kanały (będę za to płacił kolejny raz?)
    - wypełni kanały
    - oba powyższe : ]
    Dodam, że ząb nie był zatruwany.

    Wydaje mi się to nieco wygórowaną kwotą. Miałem już w ten sposób leczony ząb trzonowy (u tej samej dentystki) i nie przypominam sobie, żebym za wszystko zapłacił więcej niż 350zł (wliczając zatruwanie).

    Z góry dzięki za odpowiedź.

  • #2
    Czemu nie spytasz się ile to będzie kosztowało swojej Pani dr.
    W naszej klinice koszt uzależniony jest od ilości kanałów i wynosi w zębie przedtrzonowym od 600 przy jednym kanale do 1000 zł przy trzech.
    Jeśli 220 zł to dużo to dodam tylko, że ostatnio za wizytę u lekarza moja żona zapłaciła 120 zł a trwała 15 minut (wyposażenie lekarza to biurko, recepty, pióro, stetoskop,aparat do mierzenia ciśnienia, fartuch i WIEDZA!) a ja za konsultacje u prawnika i 20 minut zapłaciłem 100 zł(WIEDZA). A moja córka za wycięcie "trzeciego migdała" kosztowała mnie 1500 zł(WIEDZA + UMIEJĘTNOŚĆ).
    W Pradze znajomy zapłacił za leczenie kanałowe 500 EUR.
    Drogo to kosztuje nas utrzymanie rządu RP wraz z 600 tys urzędników.
    Darmocha i całować Panią dr po rękach!

    Komentarz

    Pracuję...
    X