Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ból po usunięciu zęba.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ból po usunięciu zęba.

    18 kwietnia miałem usuwaną dolną lewą szóstkę. Lekarz poradził sobie bez problemów, łyżeczkował, etc. Po też nie było komplikacji, wszystko się ładnie goi, poza jednym problemem. Fragment dziąsła przy policzku, bliżej piątki, jest ciągle lekko bolesny przy dotykaniu. Na 19 maja jestem umówiony na dalsze leczenie zębów więc wcześniej czy później ktoś tego zęba zobaczy (planuję kontrolną wizytę w poniedziałek tak czy siak, jeżeli się nie uspokoi), ale chciałem się dowiedzieć czy to może być coś poważniejszego czy to względnie normalne przy gojeniu? Bo goić ma się do 6 tygodni. Mam dosyć poważną dentofobię, stąd zaczynam trochę panikować - a to nie pomaga.

  • #2
    Zamieszczone przez emm Zobacz posta
    18 kwietnia miałem usuwaną dolną lewą szóstkę. Lekarz poradził sobie bez problemów, łyżeczkował, etc. Po też nie było komplikacji, wszystko się ładnie goi, poza jednym problemem. Fragment dziąsła przy policzku, bliżej piątki, jest ciągle lekko bolesny przy dotykaniu. Na 19 maja jestem umówiony na dalsze leczenie zębów więc wcześniej czy później ktoś tego zęba zobaczy (planuję kontrolną wizytę w poniedziałek tak czy siak, jeżeli się nie uspokoi), ale chciałem się dowiedzieć czy to może być coś poważniejszego czy to względnie normalne przy gojeniu? Bo goić ma się do 6 tygodni. Mam dosyć poważną dentofobię, stąd zaczynam trochę panikować - a to nie pomaga.
    Ja mam dokładnie to samo narazie czekam spokojnie co się bedzie działo bo boje się ze konieczne będzie rozcinanie dziąsła bo coś tam zostało a tego się potwornie boje. Zęba wyrywałam 14 kwietnia. Może też poczekaj jeszcze i nie dotykaj tego obolałego miejsca ciągle

    Komentarz


    • #3
      w sobote z zeba polecialo troche krwi lub czegos innego, czulem jeszcze przez niedziele ten fragment dziasla przy dotykaniu, a dzisiaj go juz nie czuje w ogole. wiec potraktujmy to jako dobry omen

      teraz juz boli tylko peknieta czworka czekajaca na kanalowe leczenie :/

      Komentarz

      Pracuję...
      X