Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

duze jedynki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • duze jedynki

    hej mam duze jedynki do tego wystające oatatnio zaczeły mnie boleć czuje popprostu scisk
    co mozna z tym z robić zastanawiałem się nad minimalnym spiłowaniem dziękuje za rady
    nie chciałbym aparatu mam 25 lat , pozdrawiam
    Załączone pliki

  • #2
    Hej, mam podobny problem, tylko, że mnie jedynki nie bolą. Tylko przeszkadzają. Na zdjęciach wstydzę się uśmiechać, bo wyglądam jak królik. Moje jedynki są o wiele dłuższe od innych zębów i opierają się na wardze. Czy jest na to jakiś sposób ? Może da się je spiłować, albo coś w tym stylu ? Bo nie chciałabym zostać taką `króliczycą` do końca życia. Z góry dzięki za pomoc.

    Moje `cudowne` ząbki.
    Ostatnio edytowany przez Ząbek.; 04.05.2011, 20:53.

    Komentarz


    • #3
      W obu przypadkach polecam leczenie ortodontyczne.
      Spiłowanie nic nie da - jest nieodwracalne i zaburzy proporcje. To nie jedynki są problemem. Problemem sa schowane dwójki.
      Aparat i po problemie. Obecnie do dyspozycji są aparaty lingwalne lub estetyczne przedsionkowe.

      Komentarz


      • #4
        i wtedy aparat na górną pólke ? czy obie ?

        Komentarz


        • #5
          Zwykle obie.
          Bardzo rzadko "można" tylko na "jedną".
          Praktycznie leczenie ortodontyczne dotyczy i góry i dołu. Decyduje lekarz.

          Komentarz


          • #6
            Hm, jeżeli chodzi o mnie, to dolne zęby i tak mam krzywe, więc nie mam nic przeciwko. [Nie licząc kwestii finansowych.]
            A czy po zdjęciu aparatu jest możliwe minimalne spiłowanie jedynek ? Żeby nie wyróżniały się tak tą długością...

            Komentarz


            • #7
              Możliwe w zakresie zdrowego rozsądku.

              Komentarz

              Pracuję...
              X