Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak zeba.Wycena

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Brak zeba.Wycena

    Witam.Szukalem wiele razy w internecie , aczykolwiek nie znalazlem konkretniej odpowiedzi.Poprostu nie rozumiem co jest czym i do czego sluzy.Nie mam gornej , prawej dwojki,kompletne zero.korzen nie wystaje poza dziaslo.Chcial bym sie dowiedziec ile moze kosztowac wstawienie nowego zeba ? jakimi metodami ? Niestety jestem za granica, a zeba mam zamiar wstawic w polsce wiec wszelkie odp typu - idz do dentysty sa zbedne.Pozdrawiam i dziekuje za pomoc.

  • #2
    Przy całkowitym zniszczeniu korony zęba można wykonać wkład koronowo-korzeniowy i na nim zacementować koronę protetyczną. W pana przypadku raczej nie do wykonania, ponieważ jak pan pisze korzeń nie wystaje poza dziąsło... W takiej sytuacji pozostaje inne rozwiązanie: usunięcie korzenia i wykonanie mostu lub implantu.

    Komentarz


    • #3
      Dziekuje za szybka odp.
      Dzisiaj ogladalem uwazniej to miejsce.Korzen nie wystaje ale jest na rowni z dziaslem.Moze jest mozliwosc odsloniecia dziasla i osadzenia na nim koronki ? Korzen jest martwy.

      Ile moze trwac i kosztowac ? :
      - wykonanie mostu - jak przebiega zabieg , jak to wyglada estetycznie ? ( przypominam ze to gorna ,prawa dwojka ) jakie sa przeciwskazania , jakie sa ceny
      - wykonanie implantu - jak przebiega zabieg , jak to wyglada estetycznie ? ( przypominam ze to gorna ,prawa dwojka ) jakie sa przeciwskazania , jakie sa ceny

      Pozdrawiam.

      Komentarz


      • #4
        Jeśli to dwójka to polecam implant.
        Do mostu trzeba szlifować dwa sąsiednie zęby.

        Koszt implantu z łącznikiem i koroną to ok 5000 do 8000 - (za wysoce estetyczne rozwiązania).
        Most to koszt korony pomnozony przez 3.

        Komentarz

        Pracuję...
        X