Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pytanko do fachowcow o zeba z lekarstwem od pol roku :)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pytanko do fachowcow o zeba z lekarstwem od pol roku :)

    witam serdecznie
    to moj pierwszy post wiec prosze o wyrozumialosc
    mieszkam w uk na codzien od bardzo dawna i nadal przylatuje do PL na naprawy moich zabkowo. ogolnie mysle ze mam dobry stan zebow ale zawsze jakies wady po drodze sie pojawiaja -ubytki mam na mysli

    mam takie pytanko.
    mianowicoe na dole mam ponoc miec kanalowe leczenie. w sierpniu zeszlego roku
    moja dentystka wlozyla mi chyba lekarstwo nie wiem - jest to takie nieprzyjemnie w smaku
    ile razy pije kawe itp to potem uwalniaja sie jakies smaki z tego zeba itp jak zassyam lekko jezkiem to tez to samo czuje. zgadauje ze to lekarstwo w zebie ma byc wyciagniete i potem zaleczone chyba. dodam ze nie miaelm zadnego ropniaka itp ale moja dyntyskta powiedziala ze zaczynamy kanalowe leczenie z nim. problem jest w tym ze musialem wracac po wlozeniu lekaestwa odrazu do Uk tutaj do domu bo braklo czasu na dalsze leczenie.
    i pytanie brzmi czy WCIAZ BEDZIE OK jak wroce i ten zab zostanie zaleczony ? jak szybko to potrwa bo mam zawze malo czasu w pl -chce byc max 4 dni bo praucje ciagle w uk
    czy zdaze skonczyc to co zaczelem rok temu i czy to ok jest ze te lekarstwso tak dlugo bylo w zebie mam jeszcze z 2 male dziurki do leczenie ILE W SUMIE SUMARUM ZAJEMIE TO leczneie jak umowie sie wczesniej.

    dziekuje
    pozdrawiam

  • #2
    Wszystko zależy co lekarz włożył do zęba? Jeśli był to środek dewitalizujący - to zdecydowanie zbyt długi czas minął od jego założenia i ząb nadawać się może do usunięcia.

    Komentarz


    • #3
      Nie wiemy co to jest i najlepiej byłoby zadzwonic do lekarz który to zakładał i zapytać osobiście co to jest, jak długo trwa leczenie i umówić się od razu na te 4 dni na wizyty i zdąży się wszystko zrobić.

      Komentarz

      Pracuję...
      X