Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Odkładanie leczenia na później za namową dentysty

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Odkładanie leczenia na później za namową dentysty

    Dzień dobry

    Po kilku latach poszedłem do dentysty, na usunięcie kamienia, okazało się, że nie potrzebuje usuwania kamienia tylko łatania i to 4-ech zębów. Minęły 2 miesiące i mam 4 plomby. Jednak jak zauważyłem zaczynają mi się robić dziury pomiędzy jedynkami a dwójkami w górnej szczęce. Zwróciłem uwagę mojemu stomatologowi na to, a on podłubał, poskrobał i powiedział, że na razie nie ma co tego ruszać i jak przyjdę za pół roku to się zobaczy. Zastanawiam się czy się nie pomylił bo między jedynka a dwójką z lewej strony boli mnie jak zasysam powietrze. Wydawało mi się, że im wcześniej tym lepiej jest leczyć próchnicę, ale mogę się mylić. nie było już czasu i Pan dentysta nie zdążył tego obejrzeć dokładnie.

    Myślicie, ze powinienem się udać na przegląd do innego stomatologa?


    P.S. Zobaczcie jaki bajer znajomy przywiózł mi z wysp



    Czy oni w tym UK sami się leczą? W zestawie było jeszcze lusterko i to najlepsza, rzecz z tego zestawu. Gumka nie działa a reszty nie zamierzam pchać do buzi w szczególności tego czegoś metalowego

  • #2
    Najlepiej skonsultować to z innym dentystą, tym bardziej, że tak jak pan pisze, pan doktor nie miał czasu, żeby się temu dobrze przyjrzeć.

    Komentarz

    Pracuję...
    X