Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

spiłowana połowa zęba

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • VIP DENTAL.pl
    odpowiedział(a)
    Pisze Pani, że ząb był tak zniszczony że "nerw"był na wierzchu. Zatem był badzo zniszczony przez zaniedbanie. Jesli lekarz wyczyścił wszystko co było chore, to czemu tu sie dziwić, że spiłował połowę zęba do dziąsła.
    Teraz konieczne jest DOBRE leczenie kanałowe. Dobre znaczy skuteczne. Potem, by ząb był sprawny przez wiele kolejnych lat, do korzeni trzeba włożyć wkłady koronowo-korzeniowe (sztyfty) i założyć koronę porcelanową.

    Zostaw komentarz:


  • aeroforce
    odpowiedział(a)
    Dodam że spiłowal mi go az do dziąsła. Korzen najprawdopodobniej jest zdrowy. Jutro bede robic zdjęcie ( co powinno bylo byc zrobione przed leczeniem)

    Zostaw komentarz:


  • aeroforce
    rozpoczął temat spiłowana połowa zęba

    spiłowana połowa zęba

    Witam.
    Byłam dzisiaj u stomatologa, który bardzo chciał usunąc mi zęba. Absolutnie na to sie nie zgodziłam poniewaz uwazam ze warto ratowac zęba. na wyrywanie mam czas. Ząb byl zniszczony do tego stopnia ze mialam nerwa na wierzchu. Dentysta wyczyscil mi zęba i zatruł nerw. czeka mnie leczenia kanałowe. Co mnie martwi. Dentysta spiłował mi połowe zęba( dolna lewa 6). Czy mozliwe jest dobudowanie zeba. Bardziej trwałe niz " plomba techniczna). Bardzo sie tym martwie gdyz zalezy mi na zachowaniu tego zeba, a komletnie nie wiem co dalej. oczywiscie bede kontynuowała leczenie u innego specjalisty poniewaz ten jest ekspertem w wyrywaniu.Zaluje ze do niego poszlam ale juz po ptakach Z gory dziekuje za odpowiedz.
Pracuję...
X