Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

brak zawiązków

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • zosia12
    odpowiedział(a)
    Dziękuję bardzo za odpowiedź! W takim razie czym prędzej zapiszę się do ortodonty. Mój stomatolog mówi że jestem ciężkim przypadkiem i dobrym materiałem do szkolenia studentów, więc mam nadzieję, że ów ortodonta sobie ze mną sprawnie poradzi.
    Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie!

    Zostaw komentarz:


  • VIP DENTAL.pl
    odpowiedział(a)
    Kolejność zawsze jest taka że najpierw leczenie ortodontyczne potem implanty. Jak ortodonta jest sprytny to usunie mleczaki a w ich miejsce przyczepi do łuku aparatu sztuczne kły stałe i w miarę jak będzie wzrastać szpara to będzie je poszerzał lub wymieniał na większe az osiągnie pożądany kształt. Często jeszcze implanty zakłada się w momencie noszenia aparatu (pod koniec leczenia orto).

    Zostaw komentarz:


  • zosia12
    rozpoczął temat brak zawiązków

    brak zawiązków

    witam, mam duże problemy z moim uzębieniem. Nie mam zawiązków 4 zębów górnych, jednak trójek nigdy nie miałam, więc nie widać akurat tych ubytków, bo inne zęby przesunęły się na ich miejsce, ale nie mam zawiązków zębów stałych górnych kłów(obu), mam 21 lat i nadal mam mleczaki, jeden niedawno wypadł, a drugi jeszcze się trzyma, ale też ostatnimi siłami. i tak długo udało mi się je utrzymać.
    Muszę coś zrobić ze swoim uśmiechem. Chciałabym założyć aparat stały, żeby zniwelować przerwy miedzy zębami, a jednocześnie muszę zrobić implanty w miejsce tych nieszczęsnych mleczaków. Problem w tym, że aparatu stałego nie można zakładać na mleczaki, co znaczyłoby że musiałabym je wyrwać i świecić ubytkami w uzębieniu, dlatego przed założeniem aparatu musiałabym wszczepić implanty. ALE czy aparat można zakładać na implanty? Jaka powinna być kolejność tych wszystkich koniecznych w moim przypadku zabiegów? Czyli co najpierw, aparat, implanty? Co mam zrobić, żeby móc normalnie się w końcu uśmiechać?
    Bardzo proszę o poradę ortodontę, chirurga stomatologa!
    Będę wdzięczna za odpowiedź!
Pracuję...
X