Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Paski wybielające

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Paski wybielające

    witam ! co sądzicie o paskach wybielających czy są one jakoś szkodliwe dla zębów ? i czy jeśli pisze żeby stosować 7 dni to jak zastosuje 8-9 czy efekt będzie lepszy i czy coś mi się stanie ?

  • #2
    Myślę że nic się nie stanie.

    Komentarz


    • #3
      a czy to prawda że te paski niszczą szkliwo ? stosuje dwa dni i nic mnie nie boli .

      Komentarz


      • #4
        Nie sądzę żeby w takiej ilości zniszczyły szkliwo. Proszę napisać jaki tam jest skład chemiczny i jakie stężenia to postaram się odpowiedzieć bardziej konkretnie.

        Komentarz


        • #5
          Skład: woda oczyszczona, glicerol, nadtlenek wodoru, sacharyna, carbopol 956, wodorotlenek sodu, diwodoropirofosforan sodu, cynian sodu .
          Pisze aby używać przez tydzień 2 razy dziennie jednak chciałabym je używać z dwa dni dłużej żeby był lepszy efekt. Pisze też, że może wystąpić nadwrażliwość zębów- u mnie nie wystąpiła, zęby rzadko mi się psują ogólnie są mocne i rzadko się psują ( chodze na kontrole regularnie) ale jednak jakieś wątpliwości jeszcze mam I jeszcze mam jedną głupią wątpliwość- czy połykać ślinę ? kiedy je mam na zębach tworzy mi się jej o wiele więcej ale się boję jej połykać .

          Komentarz


          • #6
            można połykać,
            nic się nie stanie przy dłuższym stosowaniu.
            Pozdrawiam

            Komentarz


            • #7
              dziękuje bardzo i jeszcze ostatnie pytanie :P czy tych samych składników używa się w gabinetach dentystycznych przy wybielaniu ? (jak zapewnia producent)

              Komentarz


              • #8
                nadtlenek wodoru jest jednym ze składników używanych w gabinetach. Używa się także innych srodków. Jednak w gabinetach stężenie tych preparatów jest wielokrotnie wyższe.

                Komentarz

                Pracuję...
                X