Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zapomniałem o wizycie przez długi czas...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zapomniałem o wizycie przez długi czas...

    Do mojego zęba została włożone coś na kształt plomby która miała pomóc nadbudować ząb. Miałem zgłosić się po 3 miesiącach a właśnie mineło 6 miesięcy i sobie o tym przypomniałem i zapisałem się na wizytę za tydzień. Czy będą tego jakieś konsekwencje?

  • #2
    Jeśli miała pomóc odbudować ząb to nie będzie problemu. Czasem nawet dłuższy okres jest bardziej korzystny.

    Komentarz


    • #3
      Dowierciła się prawie do miazgi a nie chciała robić znowu kanałowo więc żeby szkliwo nad miazgą się nadbudowało nałożyła tą al'a plombę. A i jeszcze miałem w między czasie złamaną rękę więc mogło to spowolnić nadbudowę ale to już są moje rozważania Dziękuje bardzo za informację!
      Ostatnio edytowany przez Sino4; 11.12.2010, 08:10.

      Komentarz


      • #4
        Zdarza sie jednak że do takiej odbudowy nie dochodzi jeśli miazga tzw. "nerw" został uszkodzony i jest w stanie zapalnym. Nie ma wtedy zdolności odtwórczych i konieczne jest leczenie kanałowe. Stan ten jest trudny do zdiagnozowania na wczesnym etapie i w zwiazku z tym czas pokaże czy leczenie przyniosło skutek.

        Komentarz


        • #5
          Mój dentysta powiedział że nie dowiercił się do miazgi ale powiedział że tak będzie bezpieczniej gdy będzie wyrównywał pod plombę
          Ostatnio edytowany przez Sino4; 11.12.2010, 21:46.

          Komentarz

          Pracuję...
          X