Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Poradnia

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Poradnia

    Witam. Mam 24 lata i niebawem sie żenie. Mam problem z zebami - nie sa w najlepszym stanie sa żółtawe i nie mam kilku zębów. Mam pytanie czy jest jakas poradnia gdzie w niedlugim czasie <np 1 tydzien> wstawia mi jakos zeby i doprowadza ja do dobrego stanu. Jaki był by orietacyjny koszt takiego szybkiego leczenia.

  • #2
    Teoretycznie jest to możliwe. Praktycznie też. Ale po co robić w pośpiechu to co ma służyć przez wiele lat. Chyba że tylko do wesela?
    Żółte zęby można wybielić. można wstawić zakładając implanty. Koszt jednego ok 5000 zł. i więcej. Są oczywiście gabinety w których można podobno za 1800 zł założyć implant ale zastanawiam się co to jest.

    Można tez uzupełnić zęby mostami protetycznymi.

    Jaka była przyczyna utraty tych zębów?

    Komentarz


    • #3
      mam zeby bardzo słabe i kruche. stosuje różnego rodzaju pasty lecz nie przynosi to efektów. Zebny psuja sie i sa usuwane szczególnie te tylnie od 4-ki. Podobno jest jakas poradnia gdzies w górach czy na mazurach gdzie w ciagu tygodnia dwóch ogarniaja zeby. Zależy mi na wybieleniu przednich i wstawieniu jakas metoda ubytków tylnych zebów.

      Komentarz


      • #4
        Jesli w górach to była kiedyś w Suchej Beskidzkiej taka przychodnia w której wstawiano zęby. Nie wiem czy dalej istnieje. Tam doktor mówił pacjentom, że robi implanty a robił im zwykłe protezy wyjmowane. Pacjenci przekonani ze mają implanty nie wyjmowali tych protez z ust i robił się ogólnie bałagan.
        U nas w klinice wszczepiamy faktycznie implanty na jednej wizycie i od razu zakładamy nowe zęby. Jednak przygotowanie pacjenta wymaga czasu.

        Inne metody uzupełniania braków to właśnie protezy wyjmowane, ale w dzisiejszych czasach powinny być traktowane jako tymczasowe.

        Komentarz

        Pracuję...
        X