Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Poradnia

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Poradnia

  Witam. Mam 24 lata i niebawem sie żenie. Mam problem z zebami - nie sa w najlepszym stanie sa żółtawe i nie mam kilku zębów. Mam pytanie czy jest jakas poradnia gdzie w niedlugim czasie <np 1 tydzien> wstawia mi jakos zeby i doprowadza ja do dobrego stanu. Jaki był by orietacyjny koszt takiego szybkiego leczenia.

 • #2
  Teoretycznie jest to możliwe. Praktycznie też. Ale po co robić w pośpiechu to co ma służyć przez wiele lat. Chyba że tylko do wesela?
  Żółte zęby można wybielić. można wstawić zakładając implanty. Koszt jednego ok 5000 zł. i więcej. Są oczywiście gabinety w których można podobno za 1800 zł założyć implant ale zastanawiam się co to jest.

  Można tez uzupełnić zęby mostami protetycznymi.

  Jaka była przyczyna utraty tych zębów?

  Komentarz


  • #3
   mam zeby bardzo słabe i kruche. stosuje różnego rodzaju pasty lecz nie przynosi to efektów. Zebny psuja sie i sa usuwane szczególnie te tylnie od 4-ki. Podobno jest jakas poradnia gdzies w górach czy na mazurach gdzie w ciagu tygodnia dwóch ogarniaja zeby. Zależy mi na wybieleniu przednich i wstawieniu jakas metoda ubytków tylnych zebów.

   Komentarz


   • #4
    Jesli w górach to była kiedyś w Suchej Beskidzkiej taka przychodnia w której wstawiano zęby. Nie wiem czy dalej istnieje. Tam doktor mówił pacjentom, że robi implanty a robił im zwykłe protezy wyjmowane. Pacjenci przekonani ze mają implanty nie wyjmowali tych protez z ust i robił się ogólnie bałagan.
    U nas w klinice wszczepiamy faktycznie implanty na jednej wizycie i od razu zakładamy nowe zęby. Jednak przygotowanie pacjenta wymaga czasu.

    Inne metody uzupełniania braków to właśnie protezy wyjmowane, ale w dzisiejszych czasach powinny być traktowane jako tymczasowe.

    Komentarz

    Pracuję...
    X