Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Coś na podniebieniu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Coś na podniebieniu

    Witam.

    Mam 22 lata i ostatnio coś mi wyrosło na podniebieniu o średnicy około 2-3 mm, kiedy dotykam językiem to boli jakby ktoś lekko nakłuwał mi to miejsce. Jest to nad języczkiem (nie językiem) trochę na lewo. Wygląda jak mały bąbelek. Nie palę, a alkohol spożywam w małych ilościach i dość rzadko (powiedzmy jedno, dwa piwa w miesiącu albo i wcale).

    Pozdrawiam.

  • #2
    Od jak dawna?
    Boli tylko przy dotyku?
    Kolor tej zmiany?
    Czy to jest płaskie 2-3 mm średnicy czy wypukłe jak np ziarnko grochu?

    Komentarz


    • #3
      Od powiedzmy 3 miesięcy, myślałem że to chwilowe i przejdzie. Tylko przy dotyku boli, ma kolor podniebienia, ale jest trochę zaczerwienione i lekko wypukłe.

      Komentarz


      • #4
        Ja nie wiem co to jest. Powinien to zobaczyć stomatolog. Najlepiej specjalista chorób przyzębia i błon śluzowych ( z naciskiem na błony śluzowe) lub chirurg stomatolog. Jeśli będzie ciężko znaleźć to w każdym dużym mieście akademickim Szczecin, Gdańsk, Białystok, Poznań, Warszawa,Łódź, Lublin,Wrocław, Katowice-Zabrze,Kraków na 100% są kliniki przy których są poradnie w których można zasięgnąć opinii. Mają tam spore doświadczenie.

        Zwykle leczy się takie rzeczy do 2 tygodni, gdy nie ma rezultatu trzeba wyciąć (zero bólu w znieczuleniu).
        Może to być całkiem błaha sprawa albo początek poważnej. Proszę nie bagatelizować tej zmiany. Proszę szybko działać i podzielić się z nami.

        Komentarz


        • #5
          Dziękuję, w przyszłym tygodniu chyba udam się do lekarza.

          Pozdrawiam.

          Komentarz


          • #6
            Też miałam taki problem, ból był bardzo dziwny i nie do wytrzymania. Na szczęście powiedziała w jaki sposób to wyleczyć. Ty też musisz udać się do dentysty. Nie ma co bagatelizowac takiego problemu.

            Komentarz

            Pracuję...
            X