Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

co zrobić ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • co zrobić ?

    Witam,
    mam problem, duży problem. Bardzo byłabym wdzięczna za odpowiedz. Otóż w górnej szczęce brakuje mi 4,5,6,7, do przedwczoraj miałam jeszcze 4 i 5 były to zęby leczone 10 lat temu, wnerwiane i ledwo odratowane, niestety przedwczoraj oba się złamały i jestem załamana
    Byłam dziś u dentysty który powiedział, możemy to uratować zrobić most na jednym wkładzie który będzie się trzymał na opiłowanej trójce i ósemce, sztyft będzie na zębie numer 5 bo tylko on ma stabilna podstawę pod taki sztyft, niestety czwórka jest mało stabilna i ona się nie nadaje. Dentystka podała mi cenę prawie 4 tysiące i musiałabym odkładać na to z 10 lat.
    Stąd moje pytanie czy dałoby się zrobić np. most który trzymałby się na wkładzie w zębie numer 5 i zahaczał na opiłowanym zębie numer 3. a zab 6 i 7 po prostu bym wyrwała bo do niczego i tak sie juz nie nadają.
    Czy to ma sens ??
    Dołączam zdjęcie tzn rysunek na którym obrazowo to narysowałam, przepraszam że tak paskudnie ale to szczyt moich zdolności plastycznych. Resztę zębów oczywiście mam
    Załączone pliki
Pracuję...
X