Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ważne!

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • ważne!

  Witam,
  postanowiłam napisać na tym forum ponieważ już brakuje mi form pomocy i informacji.
  Trzynastego sierpnia trafiłam do prywatnego gabinetu z gigantycznym bólem zęba (górna prawa piątka). Dentysta stwierdził, że ząb jest do kanałowego i zaczął go rozwiercać po podaniu pierwszego znieczulenia! Znieczulenie jednak nie zadziałało, a ból był niemiłosierny . Podano drugie znieczulenie, które również nie dało efektu (trzecie też nie). Dentysta się poddał i stwierdził, że zabieg będzie musiał wykonać pod narkozą, której nie ma a idzie na urlop więc odesłał mnie z rozwierconym zębem do domu. Z bólu silnego, ból zamienił się na kosmiczny...
  W ten sam dzień (3 godz. później) trafiłam do innego gabinetu gdzie po podaniu kolejnego znieczulenia, ząb się nie znieczulił i został po wielkich bólach zatruty.
  Dwa dni później ból rozwinął się na całą szczękę i u trzeciego SPECJALISTY okazało się, że mam zapalenie dziąseł i ząb był niepotrzebnie truty i przeznaczony do kanałowego.
  Wyczyszczono mi kamień nazębny,przepłukano kieszonki i odesłano z receptą do domu. Dostałam płukankę robioną na zamówienie w aptece i żel Dentomit oraz DALACIN C. Obydwa stosuje regularnie, stosowałam zawsze nić dentystyczną i regularnie myłam zęby. Nikt nie może mi wyjaśnić przyczyny bólu ani pozbyć się go. Żel i płukanka mało dają. Leczenie kanałowe ze względu na zapalenie dziąseł mam przełożone na 15 września. Jakie leki mogę stosować, żeby widoczna była chociaż poprawa??
  Jak długo może to trwać?
Pracuję...
X