Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

usunięcie 7 ki a korzeń :(

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • usunięcie 7 ki a korzeń :(

    witam.
    mam problem.
    mam od dziecka stalego dentyste bdb chodze prywatnie zawsez bylam zadowolona do dzis...

    dolna 7 ka byla juz leczona ma -miala plombe wszystko bylo super.do czasu az sie zab ulamal z przodu i tylu i zostala gorna czesc tzn plomba i kawaleczek boku.
    odwiedzilam dzis dentyste,
    chcial dokleic zab tzn te czesci co wykruszyly sie -ja na to ze moze lepiej usunac zeby znow sie nie ukruszylo jak ost-dodam że przod zeba juz byl raz robiony teraz bylo to jego drugie ukruszenie, dentysta ze zrobi mi foto bo moze jest tez obok zab madrosci - i powiedzial ze jak jest to wtedy 7ke wyrwiemy....okazalo sie ze zab madrosci jest w dziasle jeszcze wiec sie wzial pan D za wyrywanie..........tak wyrwal ze korzen zostal a czesc nad wywral.......
    i powiedzial ze za 2 tyg mam przyjsc ze ta 8 sie wyrwie a TA 7 KE SIE DOROBI.....
    ja w domu przemyslalam sprawe ZE TO BEDZIE SPORO KOSZTOWAC A PO CO MI IMPLANT 7KI??

    wiec co teraz zrobic??isc gdzies indziej zeby chirurg dentysta usunal korzen?
    czy moze moj dentysta jakos inaczej to zrobi z tym zebem zeby tanio wyszlo??jakie sa ,mozlowosci rozwiazanie??

    proszę napiszcie i PORADŹCIE MI

  • #2
    Witam
    Polecam skontaktować się z Klikając w link przeczytasz jego referencje może on ci pomoże ! Klinika jest wspaniała a ceny też przystępne !
    Pozdrawiam

    Komentarz

    Pracuję...
    X