Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Biała krosta na dziąsłach i nieświerzy oddech! Co to?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Biała krosta na dziąsłach i nieświerzy oddech! Co to?

    Po imprezie, gdzie wlałem w siebie litry alkoholu (piwo drinki) wymiotowałem. Na drugi dzień obudziłem się z bardzo nieświerzym oddechem, co olałem - zawsze tak jest po imprezie. Wyjątkowo nie umyłem zębów tylko non stop w łóżku leżałem.

    Po kilku dniach nieświerzy oddech nie zniknął, a mnie zaczęły boleć dziąsła. Oto co zobaczyłem w lustrze:

    Boję się zapalenia dziąseł. Co to w ogóle jest?

  • #2
    Możliwe że to zwykłe odpażenie, napisz coś więcej, czy sama zmiana jest bolesna w dotyku, powiększa się?
    Najlepszym wyjściem będzie konsultacja z lekarzem.
    Polecam tez płukanki do jamy ustnej z chlorheksydyną (preparat bakteriobójczy).

    Komentarz


    • #3
      Lekarza na razie nie ma dlatego piszę tutaj.

      Nie powiększa się, ale coraz bardziej boli. Nawet jak nei dotykam. Przy dotyku to ból ciężki do zniesienia. Żyć się z tym da, ale co to jest?

      Odparzenie? Skąd to, jak zapobiegać, dlaczego występuje?

      Komentarz


      • #4
        jestem cztery dni po usuieciu górnej 6 i nie mam zadnego bolu ale...mam calkiem pusto w zebodole...nie ma tam nic a ja nie wiem co sie dzieje(( martwie sie. prosze napiszcie cos jesli cos wiecie

        Komentarz


        • #5
          preparaty

          Możliwe, że po tej imprezie miałeś kiepskie zapachy wydzielane przez żołądek, to wszystko rzutowało na higienę w jamie ustnej, moge Ci polecić Funpage gdzie masz opisanych mase preparatów wspomagajacych higiene w jamie żeby później znowu nie było aft czy innych stanów zapalnych w jamie

          Komentarz

          Pracuję...
          X