Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Duży problem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Duży problem

    Witam,

    To co napiszę jednych pewnie zszokuje, drugich trochę mniej. Mam 25 lat i duży problem ze swoimi zębami. Jakiś czas temu, a właściwie dość dawno, miałem nieprzyjemny incydent, gdzie padłem ofiarą pobicia i straciłem dwie połówki zębów (dwójki i trójki). Niestety nie poszedłem z tym do dentysty, nie miałem na to gotówki, a wiem, że to są drogie zabiegi, prosić kogoś o pomoc było mi po prostu wstyd. Zwlekałem z tym, zwlekałem, moje uzębienie ulegało jeszcze większemu zniszczeniu. Po pewnym czasie moje zęby tak jakby się rozpuszczały, mam strasznie słabe szkliwo, moje zęby kruszą się, porobiły się w nich dziury, na ten moment nie mogę nawet swobodnie jeść, nie mogę się uśmiechnąć, krępuję się z kimś rozmawiać, by ktoś nie zauważył, co się dzieje w moich ustach. Wiem - idź do dentysty! To nie takie proste, na dany moment mam odłożone może dwa tysiące złotych, a wiem, że na wyleczenie swoich zębów potrzeba będzie dużo więcej, patrzyłem na ceny implantów i jestem załamany, nie wiem co robić. Poza tym strasznie się tego wstydzę, tym bardziej, że nie wiem czym zostało to spowodowane, nigdy nie paliłem papierosów, nie piję kawy, swojego czasu piłem tylko więcej coca coli, czy ten problem może być przez to? Moje kolejne pytanie jest takie: jak można wyleczyć takie zęby? (Jest kawałek zęba w dziąśle, który jest już brzydko mówiąc trochę czarny). Bardzo proszę o chociaż minimalne informacje, jak mógłbym wyleczyć te zęby, jaki jest koszt naprawienia jednego zęba, dla zainteresowanych mogę przesłać zdjęcie, zapłacę nawet za jakąkolwiek anonimową informację, która okaże się być pomocna.

  • #2
    O cholera, faktycznie to jest dość duży problem...

    Komentarz


    • #3
      Mega współczucie z mojej strony, człowiek nie zdaje sobie z sprawy że aż takie problemy mogą z tego być

      Komentarz

      Pracuję...
      X