Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak szkliwa a kompozyt

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Brak szkliwa a kompozyt

    Chciałbym się dowiedzieć jakie są w różnych częściach kraju koszta pokrycia zębów kompozytem.
    Mam problem ze szkliwem, muszę zaopatrzyć się w szyne relaksacyjną a następnie zdecydować się na kompozyt.
    Dowiedziałem się że koszt pokrycia wszystkich zębów porcelaną wacha się około 40tyś zł co jest dla mnie stanowczo za drogo.

    Jeżeli taki temat już był proszę o chociaż podanie linka.
    Dziękuję i pozdrawiam

  • #2
    40 tys? To chyba implanty cię tyle moga kosztować, gdzie Ty mieszkasz że tyle byś musiał za porcelane zapłacić? U nas w gabinecie jeden punkt kosztuje 500 zł czyli jeśli wszystkie zęby to 28 x 500 = 14000 zł czyli 14 tys a 40 tys to jest ogromna różnica!!!!!! Hm... to wychodzi że tam gdzie się pytałeś o porcelane to jeden punkt kosztuje 1428 zł!! to jest nie możliwe, no chyba że w najlepszej klinice gdzie gwiazdy przychodzą - na implanty ta cena za mała jest bo jeden implant kosztuje około 5 tys.

    Komentarz


    • #3
      Z tego co pamiętam stomatolog (warszawa) wspominał że ogólny koszt około 40tys, sztuka około 1600-1800zł
      Nie wiem czy to chodziło o wszystkie zęby czy co....

      500zł porcelana?
      Jakie miasto?

      Komentarz


      • #4
        Tak 500 zł zapraszam na kontakt email [email]dodatkowe@op.pl[/email] czekam na e-mial od Ciebie gdzie wszystko opisze co i jak. Pozdrawiam.

        Komentarz

        Pracuję...
        X