Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co dalej z zębami?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Co dalej z zębami?

    Hej!

    Aktualnie mam 24 lata, studiuję. Od dzieciństwa wychowywałem się w patologii, matka jest psychiczna, a ojciec odkąd pamiętam pił. Do 20 roku życia w ogóle nie chodziłem do dentysty, chyba, że ktoś zwrócił moim rodzicom uwagę to mama mnie brała czasem. Od klasy podstawowej choruję również na chorobę Leśniowskiego-Crohna, brałem Encorton i czasem wciąż też biorę. Mając 17 lat trafiłem do dentysty, który urządził mnie tak jak na zdjęciu, bo na więcej nie miałem pieniędzy. Potem uciekłem z domu, a teraz pracuję aby mieć na łóżku i móc studiować dziennie.

    Jednak te zęby sprawiają u mnie depresje, a czasem płacz. Przez nie nawet nie miałem nigdy dziewczyny, a mam 24 lata i czas mi ucieka... Jak z kimś rozmawiać to tak, aby nic nie było widać. Nie stać mnie na naprawę zębów, a chciałbym mieć normalny uśmiech, ładny jak moi koledzy...

    Co mogę zrobić? Proszę o rady
    Załączone pliki

  • #2
    Co dalej z zębami?

    Jeżeli zdecydujesz się na implanty, to koniecznie zajrzyj na stronę W dzisiejszych czasach wiele osób, które utraciły ząb, decyduje się na wstawienie implantu. Niejedna klinika dentystyczna reklamuje na swojej stronie internetowej zalety takiego rozwiązania, nie informując jednocześnie o wszelkich możliwych przeciwwskazaniach do wykonania tego typu zabiegu. Zanim odpowiesz sobie na pytanie: „czy implantacja jest dla mnie?”, przeczytaj artykuł który Ci podałam.

    Komentarz


    • #3
      są najnowocześniejszym i najbardziej estetycznym sposobem na uzupełnienie braków uzębienia. Innym sposobem na uzupełnienie luki w uzębieniu są mosty, jednak w celu ich zamontowania należy opiłować sąsiednie, zdrowe zęby. Zgadzam się z tym, że jeżeli ograniczają Cię fundusze, to na samym początku pomyśl o najprostszej protezie.

      Komentarz


      • #4
        Myślę, że na jakąś najprostszą kosmetyczną protezę będzie Cię stać, więc głowa do góry Co do dziewczyn - one na szczęście mniej niż my zwracają uwagę na wygląd

        Komentarz

        Pracuję...
        X