Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem ze znieczuleniem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem ze znieczuleniem

    Witam serdecznie. Mam duży problem z uzebieniem przedewszystkim z tylnymi zębami mam stwierdzoną paradontoze duży stan zapalny w jamie ustnej lekarz stomatolog przepisał mi antybiotyk zab 7 jest do leczenia kanałowego zab był już otwierany 3 razy i za każdym razem mimo zatrucia i mega znieczulenia czuję wszystko co dentysta robi A po zamknięciu zab boli nawet do 3 dni może któryś z stomatologów poradzi co może być przyczyną moim drugim pytaniem jest tydzień temu dostałam zastrzyk przeciwbolowy w kręgosłup lek epidural w tm samym czasie P rzyjmowalam antybiotyk z powodu infekcji w jamie ustnej przepisany przez dentyste następnego dnia miałam wizytę u dentysty od zastrzyku upłynęło 15 godzin dostałam znieczulenie mimo tego bolało bardzo w połowie zabiegu zemdlalam nie mogłam powiedzieć słowa nie czułam rak ani nóg serce walilo jak szalone po pół godzinie wróciłam jakoś do siebie i tutaj moje pytanie do stomatologów czy myślicie ze ten lęk epidural antybiotyk i znieczulenie mogły spowodować ze straciłam przytomność
    Nadmienię ze w marcu miałam operacje na nos (septoplastyke) lekarz przepisał mi po operacji kortyzol mega dawkę Plus antybiotyk po 3 dniach musiałam odstawić
    Dziękuję za odpowiedź pozdrawiam serdecznie
Pracuję...
X