Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przygotowanie do leczenia

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Przygotowanie do leczenia

  Witam serdecznie !

  Jestem Dominik i mam 20 lat. Od dziecka zaniedbywałem stan mojego uzębienia głownie z powodów finansowych rodziny, a także lokalizacji uniemożliwiającej dotarcie do najbliższego gabinetu. Od pewnego mój stan finansowy znacznie się poprawił więc czas zacząć działać.

  Wracając do moich zębów, przeszedłem obecnie jedno leczenie kanałowe, a także ubytek na styku górnych jedynek lecz próchnica jest już widzialna ze względu na niekompetentność dentysty. Dostrzegalne jest również popękane szkliwo i własnie ubytki. Zgryz jest także nieprawidłowy bo można dostrzec, że mój uśmiech jest krzywy.

  Moim celem jest poprawienie mojego stanu uzębienia i uzyskanie bielutkiego uśmiechu choć może to potrwać i kosztować. Chciałbym zasięgnąć waszej opinii jakie kroki powinienem podjąć i uwzględnić udając się do dentysty, a także w trakcie leczenia. Jaka to droga i jaki plan można tutaj teoretycznie przedstawić.

  PS: Mieszkam od niedawna w Łodzi i chce skorzystać z usług ARIE Stomatologia tamże.


  Dziękuje za wszelką pomoc i zrozumienie mojej sytuacji.

 • #2
  O, fajnie Wielkie dzięki za wszystkie sprawdzone porady w tym obszarze tematycznym. Z całą pewnością mi się przydadzą

  Komentarz


  • #3
   Z pewnością proces ten będzie wymagał czasu. Aby pomyśleć o śnieżno białym uśmiechu, najpierw należy wyleczyć wszystkie zęby i niewykluczone, że niezbędne będzie założenie aparatu ortodontycznego. Lekarz Stomatolog powinien uzgodnić z Panem szczegółowy plan leczenia i podać ewentualny koszt związany z zabiegami. Ze świadczonymi przez nas usługami można się zapoznać na stronie . Chętnie doradzimy w jaki sposób poprawić widocznie stan uzębienia.
   Ostatnio edytowany przez Galeria-Uśmiechu; 25.07.2018, 11:15.

   Komentarz


   • #4
    Mi się wydaje, że naprawdę bardzo dobrym pomysłem jest popytanie o to znajomych To daje dużo większe pole manewru

    Komentarz


    • #5
     Przede wszystkim wybierz jednego stomatologa, który będzie prowadził Twój proces leczenie. Zrób plan i trzymaj się go, nie lecz zębów ,,na raty".

     Komentarz

     Pracuję...
     X