Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pantomogram - duża ilość zębów leczonych kanałowo

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pantomogram - duża ilość zębów leczonych kanałowo

    Witam! Z zębami od najmłodszych lat mam miałem ciągłe problemy. Po części wynikało to z zaniedbania a po części też z uwarunkowań genetycznych. Na przestrzeni lat miałem kilka zębów leczonych kanałowo u różnych stomatologów. Pewnego razu przypadkiem okazało się, że mam źle wypełnione kanały i stan zapalny w okolicach korzenia. Zęby, ze źle wyleczonymi kanałami zostały przeleczone ponownie oraz wszystkie pozostałe zęby dotknięte próchnicą zostały wyleczone. Niestety górna szóstka po prawej stronie wydaje mi się być wyleczona niewłaściwie. Początkowo krwawiła po nitkowaniu, teraz zdarza się, że wydobywa się z jej okolic nieprzyjemny zapach. Ponadto od kilku lat cierpię na często nawracające zapalenia zatok, problemy z silniejszym przekrwieniem prawego oka, mam problemy z pamięcią i koncentracją i wiele innych dolegliwości. Robiłem różnego rodzaju badania (krew, mocz, kardiolog, pasożyty itd) i wszystkie wyniki wychodzą idealnie a ja czuję się fatalnie. Stwierdziłem, że zweryfikuję ponownie czy nie ma jakiegoś stanu zapalnego związanego z licznie leczonymi kanałowo zębami i dzisiaj zrobiłem pantonogram. Jak sądzicie czy na tym zdjęciu jest coś co mogłoby wskazywać na stan chorobowy? W szczególności pytam o górną prawą szóstkę ale może doszukacie się jeszcze czegoś.
    Załączone pliki
Pracuję...
X