Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Leczenie kanałowe

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Leczenie kanałowe

  Mam pytanie na temat leczenia kanałowego.
  Na czym polega i czy boli.
  Ile może kosztować, przedział cenowy.

 • #2
  POCZYTAJ:
  Ceny są różne w zależności od ilości kanałów. Zęby jednokanałowe jak 1,2,3 i 5 leczone są na NFZ czyli za to nie płacimy (o ile pójdziemy do gabinetu który ma podpisaną umowę z NFZ). Resztę dowiesz się na tej stronie. POZDRAWIAM. OLA.

  Komentarz


  • #3
   leczenie kanałowe

   Witam ! jestem pierwszy raz na tym forum ! proszę o fachową pomoc !!!
   mam problem z 5 dolną ! boli mimo leczenia jakieś miesiąc daw temu !
   No i moje pytanie , czy mogę wyleczyć tego zęba jeżeli jestem ubezpieczony bezpłatnie ?? i nie chodzi mi o znieczulenie za to mogę zapłacić z własnej kieszeni ale o to czy muszę płacić nawet w gabinecie który ma podpisaną umowę z NFZ ??
   Byłem w gabinecie prywatnym -[ząb bardzo bolał]- i zaproponowano mi leczenie kanałowe koszt ok. 600 zł ?!!! zrezygnowałem ! nie mam tyle ! czy mogę tego zęba wyleczyć w przychodni po uprzednim zarejestrowaniu i odczekaniu swego? -[ok. 2 tygodni?]- oczywiście przychodni NFZ? czy zmuszony jestem do pójścia do gabinetu gdzie zapłacę ok. 600 zł?
   Ząb nie był leczony kanałowo tylko zwykła plomba na NFZ
   z góry dziękuję i miłego dnia !!

   Komentarz


   • #4
    Czy wo gule ktoś wchodzi na te forum czy to tylko taka dekoracja ? mam bolący problem i chciałbym choć jakiejkolwiek porady -[najlepiej fachowej]- a od wczoraj nic
    A może ktoś zna forum na którym otrzymam odpowiedź na moje pytania ?

    Komentarz


    • #5
     jeśli ktoś z moderatorów to czyta bardzo proszę rozwiążcie te forum bo tu nikt nie wchodzi po jaką yyyyyy cholerę? ma sie to ciągnąć skoro na odpowiedź czekam ponad miesiąc i nic?? ludzie dajcie sobie na luz i napiszcie adres forum na którym ktoś odpisze mi na stawiane pytanie!! pozdrowionka

     Komentarz

     Pracuję...
     X