Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Leczenie kanałowe

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Leczenie kanałowe

    Mam pytanie na temat leczenia kanałowego.
    Na czym polega i czy boli.
    Ile może kosztować, przedział cenowy.

  • #2
    POCZYTAJ:
    Ceny są różne w zależności od ilości kanałów. Zęby jednokanałowe jak 1,2,3 i 5 leczone są na NFZ czyli za to nie płacimy (o ile pójdziemy do gabinetu który ma podpisaną umowę z NFZ). Resztę dowiesz się na tej stronie. POZDRAWIAM. OLA.

    Komentarz


    • #3
      leczenie kanałowe

      Witam ! jestem pierwszy raz na tym forum ! proszę o fachową pomoc !!!
      mam problem z 5 dolną ! boli mimo leczenia jakieś miesiąc daw temu !
      No i moje pytanie , czy mogę wyleczyć tego zęba jeżeli jestem ubezpieczony bezpłatnie ?? i nie chodzi mi o znieczulenie za to mogę zapłacić z własnej kieszeni ale o to czy muszę płacić nawet w gabinecie który ma podpisaną umowę z NFZ ??
      Byłem w gabinecie prywatnym -[ząb bardzo bolał]- i zaproponowano mi leczenie kanałowe koszt ok. 600 zł ?!!! zrezygnowałem ! nie mam tyle ! czy mogę tego zęba wyleczyć w przychodni po uprzednim zarejestrowaniu i odczekaniu swego? -[ok. 2 tygodni?]- oczywiście przychodni NFZ? czy zmuszony jestem do pójścia do gabinetu gdzie zapłacę ok. 600 zł?
      Ząb nie był leczony kanałowo tylko zwykła plomba na NFZ
      z góry dziękuję i miłego dnia !!

      Komentarz


      • #4
        Czy wo gule ktoś wchodzi na te forum czy to tylko taka dekoracja ? mam bolący problem i chciałbym choć jakiejkolwiek porady -[najlepiej fachowej]- a od wczoraj nic
        A może ktoś zna forum na którym otrzymam odpowiedź na moje pytania ?

        Komentarz


        • #5
          jeśli ktoś z moderatorów to czyta bardzo proszę rozwiążcie te forum bo tu nikt nie wchodzi po jaką yyyyyy cholerę? ma sie to ciągnąć skoro na odpowiedź czekam ponad miesiąc i nic?? ludzie dajcie sobie na luz i napiszcie adres forum na którym ktoś odpisze mi na stawiane pytanie!! pozdrowionka

          Komentarz

          Pracuję...
          X