Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ból zęba po zatruwaniu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ból zęba po zatruwaniu

    Równo tydzień temu miałam zatruwanego zęba, nic nie bolało bo w znieczuleniu, jednak od zejścia znieczulenia do dzisiaj ząb boli przy nagrywaniu. Nie moge jeść tą stroną, a najbardziej boli rano jak sie budzę. Sam z siebie nie pobolewa. Czy ktoś z was tak miał? Czy to dobrze? Z tego co wiem to skoro miazga umiera, powinien boleć cały czas. W dodatku przed zatruwaniem był bardzo wrażliwy na temperature, jak dotknął czegoś zimnego to myślałam że umieram a teraz nic kompletnie nie czuje jak jem coś zimnego/gorącego. Więc tym bardziej mi tutaj coś nie pasuje. Proszę o pomoc, męczę się z tym zębem od ponad roku i już mam serdecznie dosyć, chce tylko już mieć tą kanałówke. Co o tym sądzicie?

  • #2
    Miałam podobny problem. u mnie też ból pojawiał się od czasu do czasu zamiast stale. Pomogła zmiana lekarza prowadzącego i leczenie kanałowe, nie dało się go uniknąć, ale od tamtej pory zero problemów z bólem, więc żałuję że od razu się nie zdecydowałam. Jeśli szukasz namiarów na dobrego specjalistę, to zerknij koniecznie: [url]https://mcs-przychodnia.pl/[/url]

    Komentarz


    • #3
      A to po zatruciu może coś jeszcze boleć?

      Komentarz

      Pracuję...
      X