Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Korony, licówki na krzywe zęby, bez noszenia aparatu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Korony, licówki na krzywe zęby, bez noszenia aparatu

    Witam, byłem na konsultacji u protetyka w sprawie wyrównania zębów ale on uznał ze zeby sa zbyt krzywe zeby robic korony, licówki i mi proponuje artodonte. Ale ja nie chce czekac 2-3 lata i jeszcze nie wiadomo co z tego wyjdzie a i tak korony czy licówki bedzie trzeba zalozyć. Mam 35 lat i nie chce czekac do 40 za ładnymi zebami.
    Tak czy siak, szukam specjalisty od protetyki ktory sie tego podjemie, nawet za cenę wyrwania jakiegoś zęba i postawienia mostku.
    Natknalem sie na tę Panią, ale niestety jest az z katowic, za daleko: [url]https://youtu.be/WVyFoTxJBDg[/url]
    Koszta nie grają roli, ktoś cos pomoże?

  • #2
    No to moze zajrzyj do Scandinavian Clinic? Mają placówkę w Krakowie, przy placu Szczepańskim. Ja tam zakładałam mostek na jedynce w ostatnim czasie i jestem bardzo zadowolona. Jeśli nie chcesz nosić aparatu i wolisz sobie założyć mostek to myslę, że lekarz na pewno ci zaproponuje jakies rozwiązanie. A co do aparatu to myslę, że tez by się szybciej udało uzyskac jakieś efekty niż 2 - 3 lata Zapisz się na konsultację i zobaczysz ze bedziesz zadowolony

    Komentarz

    Pracuję...
    X