Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ósemka Dolna u 30latki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ósemka Dolna u 30latki

    Od trzech dni wyrzynania się prawa dolna ósemka . Ból roznosi się po prawej stronie gardła przypominając anginę,dziąslo jest czerwone i większe od sąsiada z naprzeciwka. Ząbek jest do połowy odkryty-po stronie siódemki,od strony gardła zakryty. Zeby mam zdrowe,bez żadnych ubytków. Nigdy też nie miałam bólu lub jakichkolwiek problemów z zębami. Czy powinnam się niepokoić,czy może jednak normalna sprawa z tym zakrytym częściowo zębem? Niestety nie znalazłam żadnego dentysty w mojej okolicy który na już mógłby mi pomóc.
    Nie masz uprawnień do oglądania tych zdjęć. Zaloguj się. Ilość zdjęć w galerii: 1.

  • #2
    Umów się do Scandinavian Clinic, tam przyjmuje doktor Balczyński - lepszego specjalisty od ósemek nie znajdziesz chyba w całym Krakowie! Nie ma co czekać, lepiej od razu skonsultować czy wszystko jest ok, zeby w razie czego uniknąć niepotrzebnego leczenia

    Komentarz


    • #3
      Hej, miałam bardzo podobną sytuację, pomogli mi w MCS przychodnia Warto to zbadać, bo jak się zrobi stan zapalny to tylko będzie później problem. Zajrzyj sobie tu mcs - przychodnia . pl

      Komentarz

      Pracuję...
      X