Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bóle zatok po leczeniu kanałowym ZDJĘCIA

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Bóle zatok po leczeniu kanałowym ZDJĘCIA

    Dzień dobry

    1) Moja przygoda z bólami zatok powstały już w 2019 roku po wizycie u stomatologa który leczył mnie kanałowo, wystąpiło zapalenie zatok które pokonałem sam. w 2020 miałem przerwę w leczeniu stomatologicznym ze względu na wirusa. w 2021 roku we wrześniu odbyłem dwie wizyty i po nich miałem ostre zapalenie zatok, również nie połączyłem tego z wizytami.

    Ostatnie moje wizyty miały miejsce w sierpniu tego roku i od początku września walczę z ostrym zapaleniem zatok, we wrześniu stomatolog zrobił mi tomograf gdzie widoczne są zatoki szczękowe oraz od razu określił ze mam zapalenie zatok. zaproponował mi czyszczenie zatok przez dostanie się do nich przez dziąsła (15 tys zł ), no i to wzbudziło moją uwagę. umówiłem się do laryngologa który obejrzał mój tomograf i stwierdził ze zapaleni jest ale zatoki nie nadają się do żadnego "czyszczenia" natomiast polecił mi u stomatologa który specjalizuje się leczeniu kanałowym bardzo prosze o opinie czy wypełnienie kanału jest prawidłowe i czy takie wypełnienie może powodować zapalenie zatok.

    prosze o pomoc TOMASZ

    2) nie choruje na żadne choroby wiek 32 lata

    4) zęby leczone na bieżąco wizyta przynajmniej raz w roku
    Nie masz uprawnień do oglądania tych zdjęć. Zaloguj się. Ilość zdjęć w galerii: 5.
    Ostatnio edytowany przez TOMASZ1988; 03.11.2022, 19:07.

  • #2
    Jeśli chodzi o naprawdę dobre leczenie kanałowe, najlepiej udać się do MCS Przychodni w Warszawie [url]https://mcs-przychodnia.pl/[/url]. Kiedyś miałem identyczną dolegliwość. Na szczęście szybko trafiłem na właściwych dentystów. Wyleczyli zęba jak należy, a ponadto szybko przyjęli. Polecam!

    Komentarz

    Pracuję...
    X