Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

potrzebna pomoc ws. ósemek

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • potrzebna pomoc ws. ósemek

    witam
    mam 28 lat a moje ósemki mają problem z wybiciem sie ponad dziąsła i są powodem przykrego oddechu; kiedys wsadzilem wykałaczkę miedzy dziąsło a tę ósemke i jak to powąchałem to mało sie nie przewróciłem.
    Moje pytanie czy rozcina sie dziąsła żeby zęby mogły swobodnie rosnąc lub czy są jakies leki przyspieszające wzrost zębów??
    Proszę o odpowiedz
    pozdrawiam Walery

  • #2
    W takim przypadku trzeba iść do dentysty najlepiej chirurga stomatologicznego, ósemki trzeba usunąc w takim przypadku jeśli nie mogą sie wybic mają mało miejsca a jak już wyjdą (jakimś cudem się wybiją) to pokrzywią wszystkie inne zęby i będzie nie ładnie. Nie ma leków na "porost" zębów" ha ha.

    Komentarz


    • #3
      oj to chyba się nie zdecyduje na usuniecie za bardzo to chyba będzie bolało a czy jest jakiś sposób żeby te ósemki nie śmierdziały pod dziąsłami?

      Komentarz


      • #4
        Używać nici dentystycznych i czyścic między siódemką a ósemką. albo najlepiej iść do dentysty i lekarz przepłucze tą kieszonkę dziąsłową H2O2 oraz zaaplikuje lek, na takie wizyty można chodzić na fundusz (NFZ) i przez jakieś 2-3 wizyt będzie taki mały zabieg i wtedy ten przykry zapach zniknie, bo to są bakterie po prostu. Człowiek dba o zęby a tu taki problem. Zdaje sobie z tego sprawę, że jest to dyskomfort, ale te mini zabiegi nie bolą więc nie ma się czego obawiać. A co do usunięcia ósemek, to na prawdę nic nie boli, żyjemy w XXI wieku, gdzie znieczulenia są na prawdę bardzo dobre, "głowę można urwać, a Ty nic nie poczujesz" :-) Najlepiej iśc do dentyty - który wie więcej niż ja i będzie wiedział co zadecydować. :-)

        Komentarz


        • #5
          Aha teraz wymyślili nowy płyn do płukania ust :-) MERIDOL HALITOSIS - zwalcza przyczyny przykrego zapachu z ust. Jest na prawdę fajny. Ma dziwny smak ale da się przeżyć, płucząc nim przez 4 dni rano i wieczorem nawet jak wstawałam rano nie śmierdziało mi z buzi co jest dziwnym przypadkiem, no nie? Możesz sobie go kupić nie koniecznie na tej stornie poniżej, może gdzieś będzie tańszy, poszukaj po sklepach i allegro :-) Poczytaj sobie o nim :-) (link poniżej).

          Komentarz


          • #6
            ok dziekuje Ci bardzo za rady chyba zdecyduje sie na te czyszczenie u dentysty

            Komentarz


            • #7
              Spoko wiem o co chodzi to udzielam rad :-D POZDRO.

              Komentarz

              Pracuję...
              X