Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Skomplikowana wada zgryzy wymagająca operacji.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Skomplikowana wada zgryzy wymagająca operacji.

    Witam, poszukuję kliniki bądź zaufanego dobrego ortodonty, który podjąłbym się mojego przypadku ortodontycznego.
    Podczas mojej wizyty u ortodonty, lekarz stwierdził, że moja wada zgryzu jest na tyle skomplikowana, że nie podejmie się tego i odesłał mnie do polecanej kliniki, Niestety cena jaka została mi wyliczona za leczenie mnie przeraziła - jest to 34tys bez wliczania operacji, które byłyby wykonywane na NFZ!
    Czy rzeczywiście taka cena jest normalna? Czy ktoś mógłbym polecieć z obszaru całej Polski jakąś polecaną klinikę ortodontyczną bądź ortodontę.
    Niestety nie stać mnie aż na taki wydatek. Czy jest możliwość aby wyleczyć to w mniejszych pieniądzach?

    Opis mojej wady:

    W wyniku badań zewnątrzustnych, wewnątrzustnych i analizy modeli diagnostycznych stwierdzam u pacjenta wadę klasy II/I, hyperdywergencję, stłoczenia, starcie, odwrotną płaszczyznę zgryzu, asymetrię high-low po stronie prawej, roll głowy CW, yaw żuchwy CCW, profil skośny do tyłu, słabą definicję bródkowo-szyjną, wydłużenie twarzy. Analiza pantomogramu ujawnia zatrzymany ząb 48. Stan po leczeniu endodontycznym zęba 24. W pozostałych strukturach brak widocznych odstępstw od normy. Telerentgenogram wykazuje ortognatyczny typ profilu, Il klasę szkieletową, sagitalną relację podstaw dotylną, wertykalną relację podstaw neutralną, rotację żuchwy w normie, doprzednią translację żuchwy. Stopień rozwoju kostnego – zakończony.



Pracuję...
X