Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dwie narośle w dolnej części jamy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dwie narośle w dolnej części jamy

    Dobry wieczór Państwu. Powoli popadam w paranoje - dziś językiem wyczułem w dolnej części jamy ustnej dwie narośle. Są raczej okrągłe, nie bolą i nie sprawiają żadnego dyskomfortu. Problem w tym, że nie mam już bladego pojęcia czy to coś zupełnie naturalnego i były tam od zawsze, czy to jakieś zmiany. Są twarde i rozmieszczone symetrycznie po prawej i lewej stronie. Do postu załączam zdjęcie - proszę wybaczyć, że nie w kolorze, ale to ze względów estetycznych. Dziękuję serdecznie i życzę spokojnej nocy.
    Nie masz uprawnień do oglądania tych zdjęć. Zaloguj się. Ilość zdjęć w galerii: 1.

  • #2
    Torus mandibularis niektórzy mają ten twór anatomiczny. Niczym nie grozi. Ale to odowiedź na ślepo bez zdjęcia RTG, badania itp.

    Komentarz


    • #3
      Dziękuję serdecznie za odpowiedź. Wczoraj przeglądałem całe galerie zdjęć jamy ustnej, schematów budowy i rozpytywałem wśród znajomych czy mają coś podobnego. I absolutnie nic nie znalazłem ani niczego się nie dowiedziałem. Dopiero powyższa odpowiedź przyniosła rozwiązanie. Po wyszukaniu odpowiedniej frazy faktycznie udało się znaleźć zdjęcia i informacje na temat tych moich "narośli" co niezmiernie mnie uspokoiło. Dziękuję serdecznie i kłaniam się w pas. Wszystkiego dobrego!

      Komentarz

      Pracuję...
      X