Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

wazne krostki w jamie ustnej

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • wazne krostki w jamie ustnej

    Dzień dobry od 3 dni mam gorączkę 38 39 stopni Halo bóle głowy dreszcze Ból gardła Na zewnętrznej Stronie policzków Powychodziły mi Krosty Krostki Wyglądające jak afty Zauważyłam jej jeszcze na Podniebieniu tuż przy zębach i pod językiem moim zdaniem jest ich za dużo na afty z tyłu na samym końcu zęba zębów trzonowych pojawił mi się malutki guzek który Którego zdjęcie załącza Załączyłem Mam nadzieję że na tym forum pomoże i państwa zależy mi na tym ponieważ lekarz nie ma wolnych terminów i dopiero na środę możemy umówić się na wizytę a chciałabym wiedzieć co to jest
    Załączone pliki

  • #2
    Musisz się udać do dentysty stomatologa, możesz w tym celu poznać jest to dobre miejsce z fajnymi specjalistami, zajmą się twoim przypadkiem, takie krostki mogą być z każdej bakterii, może akurat taka bakteria dostała się do dziury po zębie? Koniecznie to sprawdź!

    Komentarz


    • #3
      To fakt pleśniawki i afty to bardzo uciążliwy temat. U mnie mimo zachowanej higieny jamy ustnej potrafią się pojawiać nawet kilka razy w ciągu roku. Jakiś czas temu znajoma podesłała mi ciekawy artykuł na ten temat . Może rzeczywiście to jakiś problem o podłożu grzybiczym ?

      Komentarz


      • #4
        według mnei konieczna jest wizyta u lekarza, bo mogą się z tego zrobić poważne powikłania

        Komentarz

        Pracuję...
        X