Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

leczenie kanalowe i ogromny ból

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • leczenie kanalowe i ogromny ból

    O matko ratunku!!! W piątek bylam u stomatolgoa niby najlepszy w mojej miejscowosci same rekomendacje i dobre opinie, lecze kanalowe siodemke. Za pierwszym razem trucie- jak puscilo znieczulenie bol byl koszmarny, ale przemijający, minęlo po jakichs kilku godzinach i zazycu tabletki, drugim razem cos tam wkladal jakies igly LENTEL czy jakos tak mi tłumaczyl, ale pewno przekręcilam, charatal i coś zalozyl, jak puscilo znieczulenie bolalo przy zagryzaniu dosc mocno,w piatek bylam przedostatni raz i koszmar!! caly dzien wczoraj i dzisiaj staje na glowie tak bardzo boli, nie pomaga nawet ketonal forte(( Jak leciutenko pukne albo minimalnie zagryze to bol jest nie do zniesienia, cala aż drże..czy to normalne ?kolejna wizyta w czwartek- mam czekac czy jak nie przejdzie isc wczenisnej? czy to minie? Jak bylam teraz to cos mi tak wkladal jakies "patyczki" a potem na koncu je obcinał i zalozyl cos jak wypelnienie na wierzch,,,czy to tak ma byc, bol promieniuje az do glowy , caly policzek mi drży, nie wiem co zrobbic nie moge spac , leze wciaz i przekrecam sie tylko ((

  • #2
    Przy tej trzeciej wizycie trzeba było od rzu powiedzieć że ząb bolał przy nadgryzaniu. Radzę iść do lekarza jak najszybciej. Pozdrawiam. OLA

    Komentarz

    Pracuję...
    X