Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dlutowanie ósemek

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dlutowanie ósemek

    Witam. 3 tygodnie temu miałam dlutowane obydwie osemki z prawej strony szczęki.
    Do stomatologa zgłosiłam się z powodu bolu prawej strony szczęki, zrobiłam zdjęcie panoramiczne i okazało się że na raz wyrastają mi cztery ósemki, jednakże rosną tak że naciskają na zęby obok i nie mogą się normalnie przebić przez dziasla. Stomatolog wyslala mnie do chirurga.
    Ten postanowił na raz zrobić dlutowanie dwóch ósemek z prawej strony. Za zabieg wydalam 800 zlotych co wydaje mi się rozbojem w biały dzień ale chciałam mieć już ten ból za sobą więc godzilam się na wszystko. Chirurg zszyl po czym przepisał antybiotyk i ketonal forte. Po dwóch tygodniach po zdjęciu szwow bol który miałam przed zabiegiem ponownie wrócił. Czy jest możliwe że zęby teraz *nastawiaja* się na swoje miejsca ? Pomału zaczynam również odczuwać ból lewej strony.
    Dzień po zdjęciu szwow spuchlam po tej prawej stronie. Mialam wrecz tak jakby smak ropy w ustach.
    Wtedy też wybrałam się do stomatologa który stwierdził że to od pogryzionego policzka. Przeplukal mi policzek jakimś preparatem po czym kazał plukac jame ustna ziołami. Nie wiem czy to ma jakiś wpływ na ból, czy moze jest z tym nie powiazane

  • #2
    tak i to duży ma wpływ
    _________________________________________

    Komentarz

    Pracuję...
    X