Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki zabieg na przebarwione zęby odkąd one istnieją

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jaki zabieg na przebarwione zęby odkąd one istnieją

    Witam,
    poszukuję pomocy, porady odnośnie przebarwionych zębów.
    Ogólnie zęby są zadbane, wizyty u dentysty co 6-12 mies (głównie kontrolnie, gdyż mało pojawia się "dziur".
    Niestety, dla każdego dentysty mój problem jest błahym problemem i nikt nie jest w stanie mi pomóc.
    Moje zęby odkąd pamiętam tzn odkąd wyrosły mi stałe zęby jedynki i dwójki górne mają pewne przebarwienia. Posłużę się przykładem:

    natomiast tu jest piękny przykład co zależy mi aby uzyskać:


    Nie muszę mieć super białych zębów, chcę jedynie jednolite

    Jedną z propozycji na mój problem to zamontować licówki, jednak wiąże się to ze spiłowaniem w dość sporym udziale moich dobrych zębów - nie chcę takiego zabiegu, może dla kogoś to ma zaniedbane zęby to by było dobre rozwiązanie

    Inna propozycja, to zetrzeć pewną warstwę mojego zęba i pokryć go materiałem który używa się do rekonstrukcji zębów. Jednakże wadą tego zabiegu jest to, że jak pójdzie się na piaskowanie, to ten materiał zmatowieje, po czym należy je polerować... Nie przekonuje mnie to rozwiązanie...

    Mieszkam w Warszawie, jeśli ktoś np miał podobny problem i zna lekarza który jest w stanie mi pomóc to z miłą chęcią skorzystam z tej informacji.
    Proszę o każdą radę pozdrawiam
    PS mój wiek to 22 lata
Pracuję...
X