Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Moje zęby są w opłakanym stanie przez pseudo dentystę

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Moje zęby są w opłakanym stanie przez pseudo dentystę

    Ja,jestem oszpecona zębami,które kiedyś były przepiękne.Dziwnie się czuję pisząc kiedyś bo mam 16 lat,a czuję się jak stara babcia.
    Moje zęby są naturalnie w śnieżno białym kolorze.Niestety,w bardzo młodym wieku,ok 8 lat z nieznanych mi przyczyn szorowałam zębem o ząb i bardzo je w ten sposób zniszczyłam-przednie zęby były powykruszane.
    Poszłam do pierwszego lepszego dentysty i jest to rzecz,którą najbardziej żałuję w życiu.Ten frajer,palant pseudo dentysta oblał miejsca w którym zęby były wykruszone masą,która:

    1.Jest w zupełnie innym kolorze niż moje zęby-ta masa jest jasno biała,moje naturalne zęby są głęboko mleczne!od razu to widać!

    2.Popękały mi zęby ;( ...Są pęknięte przez całą długość...Wgląda to odrażająco...

    Z jednego zęba mi tu się wykruszyło,a na drugim jest.Jestem Z A Ł A M A N A!

    Chciałam jeszcze dodać że jest to tak nie precyzyjnie wykonane,że w tej zastygniętej masie spoczywa nawet skruszony kawałek mojego zęba,co wygląda jak pszczoła w bursztynie...

    TAK WYGLĄDAJĄ MOJE ZĘBY

    tytułu.jpg.html


    Błagam Was o pomoc dobrzy ludzie,napiszcie mi,doradźcie,na pewno nie chcielibyście być w mojej sytuacji.



    Błagam o pomoc,nie wiem już co mam robić.....Tak zmarnować piękne zęby...
    Ostatnio edytowany przez Natalie; 16.02.2010, 17:12.

  • #2
    Dziewczyno a co na toTwoi rodzice. Z tego co piszesz to minęło 8 lat od tej wizyty, a co zrobiłaś do tej pory . Czy byłaś u stomatologa, przecież można znależć naprawdę wspaniałych lekarzy którzy chcą nam pomóc. Są teraz nowe sposoby ratowania zeszpeconych zębów. Przykro , ale najlepiej jestesmy teraz leczeni w pywatnych gabinetach. Porozmawiał z rodzicami może stać ich będzie na Twoje leczenie. Życzę powodzenia

    Komentarz

    Pracuję...
    X