Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ból zęba czy dziąsła

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ból zęba czy dziąsła

    Czy to ból zęba czy dziaslo ?
    Dzien dobry od kilku dni mam ból a raczej duże uczucie dyskomfortu między 5 a6 zębem. Kiedyś miałam leczenie kanałowe na zębie 5, moje uzębienie jest bardzo ściśnięte ze soba( tak mówi dentysta). Ostatnio zaczęłam stosować nowe tabletki anty i tez nowa pastę wiec nie wiem czy to nie jest związane E sobą. Między tymi zębami uczucie dyskomfortu pojawia sie tylko jak gryzę lub dotykam tego miejsca, i jest to uczucie porównywalne do ciśnienia w zębie lub w dzasle które przy każdym połknięciu śliny chce mi tego zęba wypchać. Juz nie wiem co robic, strasznie boje sie dentystów wiec mam nadzieje Ze to nic poważnego. BardO prosze o poradę czy to ząb czy moze jednak dziąsło ? Dziekuje

  • #2
    Byłaś z tym u stomatologa? Może jest jakiś stan zapalny, nie zwlekaj z wizytą u stomatologa bo potem może być za późno.

    Komentarz


    • #3
      Podejżewam, że jak boli to już jest dość późno :/

      Komentarz


      • #4
        Możesz zastosować , to środek przeciwzapalny i przeciwbólowy do płukania jamy ustnej i gardła. . Bardzo szybko zaczyna działać. Ale wydaje mi się, że warto sprawdzić, czy nie dzieje się coś z zębem.

        Komentarz


        • #5
          może 8 rośnie, naciska na zęby obok i stąd to uczucie

          Komentarz


          • #6
            Musisz dokładnie obejrzeć swoje dziąsło. Miałem leczenie kanałowe i później nic nie bolało, ale słyszałem, że u kolegi dentysta niedokładnie wyczyścił kanał zęba i miał później infekcję dodatkowo na tym zębie. Lepiej się zapisać od razu i to skonsultować. A apropo dziąsła to jeśli nie jest spuchnięte ani nie pojawiła się obok niego jakaś rana czy inne zmiany to jest z nim wszystko ok. W przeciwnym razie może to być choroba przyzębia, poczytasz o tym więcej , też się z nią borykałem niestety.

            Komentarz

            Pracuję...
            X