Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Most dowieszka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Most dowieszka

    Witam

    Mój dentysta proponuje mi most z oszlifowaniem piątki i szóstki, które nadają się do leczenia i dowieszona czwórkę. Czy taka praca będzie poprawna? Siły, które będą działały jak dźwignia nie spowodują uszkodzenia zębów oszlifowanych?

    Z drugiej strony łuku mam wkład lany Koronowo-korzeniowy i na nim mam mieć wykonany most, który uzupełni brak piątki po tej stronie. Po ekstrakcji, która była w tamtym roku dziaslo w tym miejscu jest zapadniete i podejrzewam, że przez to uwidocznily mi się bruzdy nosowo wargowe. Teraz mam pracę tymczasowa i ta bruzda dalej jest taka sama. Jeżeli zdecyduje się na mostek zamiast implantu poprawi się estetyka twarzy, czy tylko implant da radę?


    Dziękuję za odpowiedzi i bardzo proszę o poradę

  • #2
    Most

    Zamocowanie mostu na implantach nie wiąże się z koniecznością szlifowania pozostałych, zdrowych zębów w sąsiedztwie - . W dodatku odbudowa zębów polegająca na wykonaniu implantów, stanowi ochronę przed zanikiem kości, a przy jej wcześniejszym wystąpieniu konieczna jest regeneracja. Zapraszamy na i Ostrowie Wielkopolskim w trakcie których będziemy w stanie ocenić konieczność zabiegu.

    Komentarz

    Pracuję...
    X