Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wypadajacy skrzep

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wypadajacy skrzep

    Witam.
    Dnia 3.01 miałam usuwaną dolna ósemkę. Niestety nie wytworzył mi sie skrzep.
    Zabieg wykonywałam w czasie miesiaczki wiec moze ma to jakis zwiazek - nie wiem bo było to moje pierwsze wyrywanie zeba w zyciu.
    Sam zabieg poszedł gładko i bez komplikacji.
    Wczoraj dokuczył mi okropny bol w miejscu wyrwania wiec udałam sie do Chirurga który zabieg mi wykonywał.
    Pani doktor opłukała rane i stwierdiła, że niestety ale skrzepu faktycznie nie ma.
    "rozgrzebała" delikatnie rane i włożyła w nią mała tabetke ktora miała sie rozpuscic.
    Wieczorem gdy zagladałam do rany widziałam, że zrobił sie skrzep i wszystko było super lecz dzis poczułam w ustach smak aspiryny. Zajrzałam do rany i widze, że ten skrzep znacznie sie podniosł (wczoraj był tylko do połowy dziury) i dzis zakrywa juz prawie cała dziure. Czy tak to ma wyglądać? Okropnie sie martwie, że skrzep wypadnie ;/ musiał sie chyba jakos obluzować skoro odczuwam smak tej tabletki?
    Błagam o jakas porade bo boje sie teraz napic wody a nie mowie juz nawet o jedzeniu ;/ Do chirurga moge isc najwczesniej w poniedziałek
Pracuję...
X