Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bl po ekstrakcji zba

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Bl po ekstrakcji zba

Witam, prosibym o porade co mam robi. W poniedziaek 19.12 miaem wyrywanego zba (grna 6), podobno by w stanie zapalnym. Wyrywaem go na NFZ (teraz auje e nie prywatnie) i podobno wszystko zostao zrobione jak naley. Tampon ktry miaem trzyma w buzi, trzymaem okoo 40 minut, potem go wyrzuciem. 2 godziny po wyrwaniu zaczem czu baaardzo silny bl, wic zaczem przykada sobie ld owinity w cierke do policzka a potem wziem nurofen, bl znik na jaki czas (do nastpnego dnia rano). Rano nastpnego dnia (wtorek), zauwayem e mam te jakie krostki dwie na dzile w miejscu gdzie mi wyrywaa tego zba i bl promienieje do dolnego dzisa, wic poszedem na kontrole i dowiedziaem si e si skrzep nie wytworzy, wic pani doktor wypukaa mi to miejsce woya takie brzowe lekarstwo (chyba Alvogyl) i kazaa zagry znowu ten tampon i trzyma przez 20 minut, i zalecia e jeeli mnie boli to ebym bra sobie nurofen forte, ebym nie uywa adnych pukanek, i kazaa przyj na nastpny opatrunek na nastpny dzie
    W rode wyja stary opatrunek, woya nowy i przepisaa mi antybiotyk Clindamycin i dalej kazaa mi bra ten nurofen jeeli boli. (Przypominam e boli mnie od samego pocztku wic ykam te tabletki jak narkoman) W czwartek znowu wyja stary, woya nowy i tyle. W pitek trafiem na jak inn stomatolog bo mojej nie byo akurat i ta NIEWYPUKAA MI TEGO ZBODOU, woya mi w ten "d" tak malutk bia "tabletke?" i znowu ten opatrunek i kazaa bra dalej ten antybiotyk, i zalecia bra ten nurofen trzy razy dziennie i yczya mi powodzenia na wita. Wczoraj po wigilii wypady mi resztki tego brzowego lekarstwa, a raczej zwisay mi z tego zbodou wiec wyrzuciem je, bo nie miaem ich jak ju woy z powrotem i mam do teraz po prostu dziure w dzile i nic wiecej. Dzisiaj (25.12) bl ju nie jest taki duy, ale nadal jest dokuczliwy, da si z nim wytrzyma, teraz mam po prostu pusty zbod bez adnego lekarstwa, czuje dalej taki dziwny posmak w buzi, nie wiem czy to resztki lekarstwa czy ropa (podobno jak czuem gdy miaem to lekarstwo), ale i tak biore ten nurofen i antybiotyk eby bl nie by coraz wikszy. Reasumujc, mam wraenie, tak samo pare innych osb ktre ju te miay pare zbw wyrywanych, e ta stomatolog co spieprzya przy tym wyrywaniu. I tutaj pytanie, czy i dzisiaj lub jutro na jakie pogotowie stomatologiczne lub prywatnie do gabinetu i wyda te 100-150 z na sam wizyte, i moe uda si dowiedzie czego nowego i zastosowa jakie lepsze leczenie, czy wszystko zostao zrobione jak naley i mam czeka do wtorku i is do mojej stomatolog by znw mi daa to brzowe lekarstwo i czeka a samo przestanie bole?? Zaznaczam jeszcze e w rode wyjedam w gry i nie bdzie mnie do 2 stycznia, wiec jakikolwiek przypyw wikszego blu lub czego innego powoduje u mnie tragedie.
    Prosz o jak porade, czy czeka czy i, i kiedy ten bl ustanie, a zbod si zronie???
    Z gry dzikuje za pomoc!
    Ostatnio edytowany przez insertowsky; 25.12.2016, 15:46.

- Siêu dự án của công ty đầu tư địa ốc Đất Xanh đã ch*nh thức triển khai tại 370 Nguyễn Văn Quỳ, Qu*n 7. Một vị tr* chiến lược quan trọng ngay công viên mũi đèn đỏ với mặt tiền dự án cho tầm nhìn gần như bao trọn khu cảnh thiên nhiên hữu tình ngay mặt tiền sông qu*n 7.

$Link$

Khu chung cư siêu sang Luxgarden cho cư dân đắm mình lãng mạn giữa khung cảnh thiên nhiên hữu tình v* cuộc sống sôi động b*c nhất khu đô thị qu*n 7

Với tầm nhìn chiến lược phát triển khu đô thị cao cấp với nhiều tiện nghi đẳng cấp, công ty Đất Xanh đã d*nh trọn lối kiến trúc xa hoa v*o Luxgarden với nhiều tiện *ch thương mại giải tr* h*ng đầu được thiết kế h*i hòa v*o trong khu cảnh thiên nhiên xanh mát l*m cuộc sống tại Luxgarden trở nên sang trọng v* thiết thực hơn bao giờ hết.

H*N 25 TIỆN ÍCH NỘI KHU PHONG PHÚ
    Trong khuôn viên Luxgarden được đầu tư b*i bản các tiện *ch sinh hoạt, đảm bảo chất lượng cuộc sống văn minh, đẳng cấp, bao gồm: Phòng sinh hoạt cộng đồng, Công viên cây xanh, hồ bơi, khu BBQ, khu vui chơi trẻ em, nh* trẻ, thác nước nhân tạo, sảnh lounge đón khách, Café, siêu thị mini, khu ẩm thực, ATM, khu đ*u xe (Parking), camera an ninh, phòng gym, s*n gỗ phòng ngủ , thẻ từ căn hộ, tủ kệ bếp, buồng tắm đứng…

H*N 60 TIỆN ÍCH NGO*I KHU HOÀNH TRÁNG
    đắm mình trong các tiện *ch xung quanh khá sầm uất m* cư dân dễ d*ng nh*n ra trong vòng bán k*nh 1km như Triển lãm SECC, SC ViVoCity, Lotte mart, Coopmart, Big C, Satra Food, Thế giới di động, Điện máy Thiên Hòa, Viễn Thông A, Trung tâm t*i ch*nh quốc tế, Trung tâm thể dục thể thao Qu*n 7, S*i Gòn Sport Club, UBND Qu*n 7, Trung tâm Y Tế Qu*n 7, Hồ Bán Nguyệt, Sân Golf, Công viên Mũi Đèn Đỏ, Bệnh viện Pháp Việt, Đại học RMIT, Trường Nam S*i Gòn, Crescent Mall, Parkson...

Phát triển dự án LUXGARDEN: Đất Xanh - 097 3333 683
    Website ch*nh thức dự án: 

Thông tin dự án sẽ tiếp tục được c*p nh*t

Komentarz

Pracuję...
    X