Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pasta do zębów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pasta do zębów

    Witam mam pytanie do ekspertów. Jeśli mam wybierać z past droższych chodzi mi o takie w granicach 20 zł ,a chciałbym żeby moje zęby były zdrowe i bielsze tak żeby się o nie już nie martwić to jakie pasty polecacie , Sensodyne, Blend a med, Colgate , Elmex, Lacalut? Pozdrawiam.

  • #2
    Pasta do zębów

    Witaj,
    Nie jestem co prawda ekspertem, ale przetestowałam mnóstwo past do zębów. Według mnie dwie są naprawdę warte polecenia: Supersmile i Ajona. Pierwsza to profesjonalna pasta wybielająca, która rozpuszcza błonkę białkową na zębach, dzięki czemu nie dopuszcza do powstania kamienia nazębnego. Usuwa nalot z kawy, herbaty, wina i papierosów. Poza tym jest bezpieczna dla szkliwa, bo ma niewielki współczynnik ścieralności. Polecam nakładać tę pastę na całkiem suchą szczoteczkę i myć zęby ok. 2 minuty. Wtedy efekt jest najlepszy. Już po kilku dniach zęby staną się idealnie czyste, gładkie i znacznie bielsze. Z kolei Ajona to właściwie nie pasta, a koncentrat pasty do zębów. Zapobiega powstawaniu próchnicy i chorobom dziąseł. Ma intensywny, ziołowy smak, dlatego skutecznie maskuje przykry zapach z ust. Na dodatek jest bardzo wydajna, bo do umycia zębów wystarczy ilość pasty wielkości ziarna grochu. Z czystym sumieniem polecam obydwa produkty, można je stosować zamiennie

    Komentarz


    • #3
      Używam szczoteczki elektrycznej i nie dawno dowiedziałam się, że do tych szczoteczek najlepiej używać past w postaci koncentratu (np. Ajona). Nie znam się na tym, ale po tym, co poczytałam, rozumiem, że koncentrat jest bardziej "płynny" i szczoteczka może osiągać pełną prędkość, a w przypadku "zwykłych" past, jest blokowana przez zbyt dużą gęstość pasty. Czy rzeczywiście tak jest ?

      Komentarz

      Pracuję...
      X