Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

wybielanie zębów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • wybielanie zębów

    Cześć, czy warto kupić coś takiego na wybielanie zębów ? w internecie są dobre recenzje, ale produkt bardzo drogi. Byłem raz na wybielaniu zębów i odkamienianiu u stomatologa, ale wróciłem ze zniszczonymi dziąsłami więc szukam domowej alternatywy. Jak nie ibright to czy coś innego polecicie?

  • #2
    Wybielanie

    Czesc polecam do wybielania żel Opalescence masz do wyboru 6 ,10,15 ,35 i 40% stęzenia .Ja osobiscie testowalem 35 % stęzenie masz do wyboru zel (zestaw 4 sztuk )bezsmakowy ,miętowy i o smaku melonu .Opalescence 40% to jest wersja Boost najmocniejsza . Link ponizej

    Komentarz


    • #3
      Ja bym nie kombinowała. Lepiej dopłacić kilkadziesiąt złotych i zrobić to profesjonalnie. Nie dość że będzie bezpieczniej to efekt utrzyma się dużo dłużej. Ja wykonywałam i polecam.

      Komentarz


      • #4
        Widocznie trafiłeś na kogoś bez pojecia do wybielania, wybielalam zęby metoda nakladkowa, a siostra laserem i jestesmy bardzo zadowolone. Moge polecic p.Rymarczyk przyjmuje w luxmedzie na 17-go Stycznia 49

        Komentarz


        • #5
          Najlepiej wybrać gabinet który zna się na tym co robi. Ja mogę Ci polecić Eurodental w Warszawie. Mój facet wybielał u nich zęby i jest bardzo zadowolony z efektów.

          Komentarz

          Pracuję...
          X